Schwarzkopf Got2b Glued Wax Stick, 50 g

Gerichte styling voor gedefinieerde sleek looks

Nieuw!

€ 8,19

(€ 163,80 / kg, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 50 g

Nog 6 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op donderdag, 08. oktober als je bestelt voor zondag 23:59 uur.

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor elk haartype
  • Met ricinusolie, sheaboter & kokosolie
  • Praktische stickvorm & vegan formule

Vaak samen gekocht met Schwarzkopf GLISS KUR Liquid Silk Shampoo, 250 ml

Schwarzkopf Got2b Glued Wax Stick, 50 g € 8,19 (€ 163,80 / kg)
Schwarzkopf GLISS KUR Liquid Silk Shampoo, 250 ml € 3,59 (€ 14,36 / L)
Totaalprijs: € 11,78
Beschrijving

De Glued Wax Stick van Schwarzkopf is een haarwax voor elk haartype die ideaal is voor het stylen van gedefinieerde sleek looks. De formule met ricinusolie, sheaboter en kokosolie zorgt voor een gladde, glanzende finish zonder vettig gevoel en laat het haar soepel aanvoelen.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Voor elk haartype: Geschikt voor gebruik bij elk haartype.
  • Gedefinieerde sleek looks: Perfect voor het nauwkeurig stylen van gladde kapsels.
  • Verzorgende formule: Verrijkt met ricinusolie, sheaboter en kokosolie.
  • Glanzende finish: Temt uitstekende haartjes betrouwbaar zonder hard effect.
  • Vegan formule: Temt het haar zonder te plakken, te verzwaren of resten achter te laten.

Art. nr.: MUE-2WSK1
Inhoud: 50 g
EAN: 4015100817188
Producentnummer: 2WSK1
Merken: Schwarzkopf
Haartype: Elk haartype, Steil haar, Krullend haar
Producteigenschappen: Vegan
Toepassing: Wrijf een kleine hoeveelheid in de handpalmen en werk in het haar.
Ingrediënten (INCI)

Ricinus Communis Seed Oil, Hydrogenated Castor Oil, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Hydrogenated Ethylhexyl Olivate, Helianthus Annus Seed Cera, Olea Europaea (Olive) Oil Unsaponifiables, Tapioca Starch, Dipropylene Glycol, Rhus Verniciflua Peel Wax, Shorea Robusta Resin, Parfum, Hydrogenated Olive Oil Unsaponifiables, Benzyl Alcohol, Limonene, Citrus Aurantium Peel Oil, Vanillin, Mentha Viridis (Spearmint) Leaf Oil, Amyl Cinnamal, Geraniol, Carvone, Citrus Lemon Peel Oil, Linalool, Camphor, Mentha Piperita Oil, Eucalyptus Globulus Oil

Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Fabrikant: Henkel AG & Co. KGaA, Henkelstraße 67, 40191, Düsseldorf, Duitsland, www.schwarzkopf.de/de/home.html

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Schwarzkopf Got2b Glued Wax Stick

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder