Schwarzkopf Liquid to Dry Droogshampoo Spray, 150 ml

Fris haargevoel en snel opfrissen zonder water

Nieuw!

€ 4,99

(€ 33,27 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 150 ml

Nog 6 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op donderdag, 08. oktober als je bestelt voor zondag 23:59 uur.

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor normaal haar
  • Liquid-to-Dry-formule met rijstzetmeel
  • Laat geen zichtbare resten achter

Vaak samen gekocht met Schwarzkopf GLISS KUR Liquid Silk Shampoo, 250 ml

Schwarzkopf Liquid to Dry Droogshampoo Spray, 150 ml € 4,99 (€ 33,27 / L)
Schwarzkopf GLISS KUR Liquid Silk Shampoo, 250 ml € 3,59 (€ 14,36 / L)
Totaalprijs: € 8,58
Beschrijving

De Liquid to Dry Droogshampoo Spray van Schwarzkopf is een innovatieve droogshampoo voor normaal haar die de haaraanzet schoon en fris laat aanvoelen. De vloeibare formule verandert op het haar van vloeibaar naar droog en absorbeert overtollig vet zonder het haar uit te drogen.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Liquid-to-Dry-formule: Verandert tijdens het aanbrengen van vloeibaar naar droog.
  • Formule met rijstzetmeel: Absorbeert overtollig vet direct bij de haaraanzet.
  • Geen resten: Laat na het uitborstelen geen zichtbare sporen in het haar achter.
  • Fruitig-bloemige geur: Met geurnoten van bergamot en fresia.
  • Vegan formule: Samengesteld met een vegan formule.

Toepassing: Goed schudden voor gebruik. Spray enkele pompjes op de in secties verdeelde haaraanzet en borstel na een korte inwerktijd uit.


Art. nr.: MUE-2TWL4
Inhoud: 150 ml
EAN: 4015100815788
Producentnummer: 2TWL4
Merken: Schwarzkopf
Toepassing: Breng de droogshampoo aan op de haaraanzet. Na ongeveer 2 minuten inmasseren. Ten slotte uitborstelen en stylen.
Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Fabrikant: Henkel AG & Co. KGaA, Henkelstraße 67, 40191, Düsseldorf, Duitsland, www.schwarzkopf.de/de/home.html

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Schwarzkopf Liquid to Dry Droogshampoo Spray