Schwarzkopf LIVE Go Gloss - Uitwasbare Color Creme, 150 ml

Snelle kleurverandering en verzorging voor glanzend haar

Nieuw!

€ 10,09

(€ 67,27 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 150 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op donderdag, 15. oktober

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor elk haartype
  • Snelle kleurverandering in 5 minuten
  • Met Anti-Damage HaptIQ-System

Vaak samen gekocht met Schwarzkopf GLISS KUR Total Repair Reflex Haarmasker, 150 ml

Schwarzkopf LIVE Go Gloss - Uitwasbare Color Creme, 150 ml € 10,09 (€ 67,27 / L)
Schwarzkopf GLISS KUR Total Repair Reflex Haarmasker, 150 ml € 5,99 (€ 39,93 / L)
Totaalprijs: € 16,08
Beschrijving

De LIVE Go Gloss - Uitwasbare Color Creme van Schwarzkopf is een haartint voor elk haartype die je haarkleur opfrist en onder de douche voor een snelle kleurverandering zorgt. De tint geeft het haar een verzorgde, glanzende finish en stralende glans.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Anti-Damage HaptIQ-System: Helpt haarbreuk en gespleten haarpunten te verminderen.
  • Snelle toepassing: Maakt een kleurverandering mogelijk met slechts 5 minuten inwerktijd.
  • Uitwasbare tint: Houdt tot 8 wasbeurten.
  • Veelzijdig te gebruiken: Geschikt voor ongekleurd en gekleurd haar.
  • Verpakking: De tube bestaat voor 100% uit gerecycled aluminium.

Toepassing: Gebruik als een haarmasker op handdoekdroog haar en laat 5 minuten onder de douche inwerken.


Let op: Gebruik gewone beschermende handschoenen.


Art. nr.: MUE-LGCR1
Inhoud: 150 ml
EAN: 4015100893182
Producentnummer: LGCR1
Merken: Schwarzkopf
Haarkleuring - Belangrijke veiligheidsinstructies en waarschuwingen
Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Fabrikant: Henkel AG & Co. KGaA, Henkelstraße 67, 40191, Düsseldorf, Duitsland, www.schwarzkopf.de/de/home.html

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Schwarzkopf LIVE Go Gloss - Uitwasbare Color Creme

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder