Schwarzkopf Taft Aloe Boost Haarspray, 250 ml

Betrouwbare styling en een soepel haargevoel

Nieuw!

€ 4,99

(€ 19,96 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 250 ml

Nog 6 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op donderdag, 08. oktober als je bestelt voor zondag 23:59 uur.

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor gestyled haar
  • Sterke fixatie met holdniveau 4
  • Met aloëveracomplex & niacinamide

Vaak samen gekocht met Schwarzkopf GLISS KUR Ultimate Repair Conditioner, 200 ml

Schwarzkopf Taft Aloe Boost Haarspray, 250 ml € 4,99 (€ 19,96 / L)
Schwarzkopf GLISS KUR Ultimate Repair Conditioner, 200 ml € 3,59 (€ 17,95 / L)
Totaalprijs: € 8,58
Beschrijving

De Taft Aloe Boost Haarspray van Schwarzkopf fixeert je kapsel betrouwbaar en zorgt voor langdurige styling. De formule geeft het haar een verzorgde en soepele uitstraling zonder het te verzwaren.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Sterke fixatie: Biedt langdurige fixatie met holdniveau 4.
  • Geselecteerde formule: Bevat een aloëveracomplex en niacinamide en is vrij van siliconen.
  • Bescherming en structuur: Beschermt het gestylede haar tegen luchtvochtigheid en ondersteunt de haarstructuur dankzij het HAPTIQ System.
  • Gemakkelijk uit te borstelen: Plakt niet, laat geen zichtbare resten achter en kan gemakkelijk worden uitgeborsteld.

Art. nr.: MUE-T3A01
Inhoud: 250 ml
EAN: 4015100860788
Producentnummer: T3A01
Merken: Schwarzkopf
Toepassing: Spray gelijkmatig op het gestylede haar vanaf een afstand van ongeveer 30 cm.
Ingrediënten (INCI)

Dimethyl Ether, Alcohol Denat, Aqua, Octylacrylamide/Acrylates/ Butylaminoethyl Methacrylate Copolymer, Glycerin, Aminomethyl Propanol, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Panthenol, Niacinamide, Hydroxypropylgluconamide, Hydroxypropylammonium Gluconate, Parfum, Isopropyl Myristate, Triethylcitrate, Sodium Benzoate, Linalool, Benzyl Alcohol, Geraniol, Tetramethyl Acetyloctahydronaphtalenes, Terpineol, Potassium Sorbate

Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Fabrikant: Henkel AG & Co. KGaA, Henkelstraße 67, 40191, Düsseldorf, Duitsland, www.schwarzkopf.de/de/home.html

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Schwarzkopf Taft Aloe Boost Haarspray

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder