Schwarzkopf Taft x Gliss Blow-Dry Volume Mist Volumeföhnspray, 150 ml

Hittebescherming en volume voor je föhnstyling

Nieuw!

€ 4,79

(€ 31,93 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 150 ml

Nog 6 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op donderdag, 08. oktober als je bestelt voor zondag 23:59 uur.

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Geschikt voor elk haartype
  • Bescherming tegen föhnwarmte tot 230 °C
  • Geeft volume & volheid

Vaak samen gekocht met Schwarzkopf TAFT Power Express Haarspray, 250 ml

Schwarzkopf Taft x Gliss Blow-Dry Volume Mist Volumeföhnspray, 150 ml € 4,79 (€ 31,93 / L)
Schwarzkopf TAFT Power Express Haarspray, 250 ml € 4,89 (€ 19,56 / L)
Totaalprijs: € 9,68
Beschrijving

De Taft x Gliss Blow-Dry Volume Mist Volumeföhnspray van Schwarzkopf beschermt het haar tegen föhnwarmte en geeft het tegelijkertijd meer volume. De spray is geschikt voor elk haartype, vooral voor dun of beschadigd haar.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Effectieve hittebescherming: Beschermt het haar tegen föhnwarmte tot 230 °C.
  • Volume: Geeft volume bij de haaraanzet en meer volume in de lengtes.
  • Verzorgende formule: Bevat fyto-keratine en panthenol en zorgt voor een versterkt haargevoel.
  • Lichte finish: Verzwaart niet, plakt niet en laat geen resten achter.
  • Vegan formule: Zonder ingrediënten van dierlijke oorsprong.

Art. nr.: MUE-TXG61
Inhoud: 150 ml
EAN: 4015100815627
Producentnummer: TXG61
Merken: Schwarzkopf
Toepassing: Spray in droog of handdoekdroog haar voor het föhnen of het gebruik van hittetools. Niet uitspoelen.
Ingrediënten (INCI)

Aqua, Vp/Va Copolymer, Sodium Benzoate, Peg-40 Hydrogenated Castor Oil, Cetrimoniumchlorid, Parfum, Panthenol, Lactic Acid, Acrylamidopropyltrimonium Chloride/Acrylamide Copolymer, Tetramethyl Acetyloctahydronaphtalenes, Soy Amino Acids, Wheat Amino Acids, Linalool, Acetyl Cedrene, Citronellol, Linalyl Acetate, Alpha-Isomethyl Ionone, Serin, Threonine, Arginine Hci, Juniperus Virginiana (Cedarwood) Oil, Benzyl Alcohol, Phenoxyethanol, Potassium Sorbate, Sodium Metabisulfite

Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Fabrikant: Henkel AG & Co. KGaA, Henkelstraße 67, 40191, Düsseldorf, Duitsland, www.schwarzkopf.de/de/home.html

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Schwarzkopf Taft x Gliss Blow-Dry Volume Mist Volumeföhnspray

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder