SensiDent Interdentale Sticks Premium 0,43 mm ISO 1, 8 stuks

Grondige reiniging van de interdentale ruimtes en eenvoudige hantering

Nieuw!

€ 2,89

(€ 0,36 / st., Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 8 stuks

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 16. oktober

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor interdentale ruimtes & beugels
  • Met hygiënisch beschermkapje
  • Draaddikte 0,43 mm (ISO 1)

Vaak samen gekocht met blend-a-med Complete Protect Expert Tandpasta, 75 ml

SensiDent Interdentale Sticks Premium 0,43 mm ISO 1, 8 stuks € 2,89 (€ 0,36 / st.)
blend-a-med Complete Protect Expert Tandpasta, 75 ml € 2,79 (€ 37,20 / L)
Totaalprijs: € 5,68
Beschrijving

De Interdental Sticks Premium 0,43mm ISO 1 van SensiDent dienen voor een grondige reiniging van de interdentale ruimtes en zijn een praktische aanvulling op je dagelijkse mondhygiëne. Ze verwijderen voedselresten en tandplak betrouwbaar uit interdentale ruimtes, rond bruggen en beugels.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Veelzijdig te gebruiken: Geschikt voor het reinigen van interdentale ruimtes, bruggen en beugels.
  • Hygiënisch beschermkapje: Elke stick is voorzien van een eigen beschermkapje.
  • Veilige hantering: De speciale vorm maakt eenvoudig en veilig gebruik mogelijk.
  • Draaddikte 0,43 mm: Voldoet aan ISO 1 voor een precieze verzorging.
  • Eenvoudige reiniging: Kan na gebruik eenvoudig onder stromend water worden gereinigd.

Art. nr.: MUE-5000031831
Inhoud: 8 stuks
EAN: 2200293140270
Producentnummer: 5000031831
Merken: SensiDent
Juridische informatie
Fabrikant: Perrigo Deutschland GmbH, Königstraße 26, 70173, Stuttgart, Duitsland, www.compeed.de/impressum

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor SensiDent Interdentale Sticks Premium 0,43 mm ISO 1