SensiDent Kleefcrème Extra Sterke Hechting, 75 g

Betrouwbare fixatie en hoog draagcomfort voor dagelijks gebruik

Nieuw!

€ 3,19

(€ 42,53 / kg, Incl. 6% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 75 g

Nog 4 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op woensdag, 07. oktober als je bestelt voor donderdag 23:59 uur.

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor tandprotheses
  • Met kruimelbescherming & muntaroma
  • Langdurige hechting & eenvoudig gebruik

Vaak samen gekocht met blend-a-med Complete Protect Expert Tandpasta, 75 ml

SensiDent Kleefcrème Extra Sterke Hechting, 75 g € 3,19 (€ 42,53 / kg)
blend-a-med Complete Protect Expert Tandpasta, 75 ml € 2,79 (€ 37,20 / L)
Totaalprijs: € 5,98
Beschrijving

De SensiDent kleefcrème Extra Starker Halt is een kleefcrème voor tandprotheses die de hele dag voor een stevige fixatie zorgt. De crème biedt extra sterke hechting en een aangenaam dempend effect voor comfortabel dragen.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Sterke hechting: Biedt extra sterke en langdurige hechting voor je tandprothese.
  • Effectieve bescherming tegen voedselresten: Helpt voorkomen dat voedselresten onder de prothese terechtkomen.
  • Fris aroma: Bevat een fris muntaroma zonder de smaak van eten en drinken te beïnvloeden.
  • Precieze toepassing: Maakt eenvoudig en nauwkeurig aanbrengen mogelijk.

Let op: Geschikt voor dagelijks gebruik.


Art. nr.: MUE-ZR0069
Inhoud: 75 g
EAN: 2200307709110
Producentnummer: ZR0069
Merken: SensiDent
Medizinprodukt: Dit artikel is een medisch hulpmiddel. Lees vóór gebruik de gebruiksaanwijzing en de informatie op de verpakking zorgvuldig door. Raadpleeg zo nodig een deskundige, zoals een arts of apotheker.
Ingrediënten (INCI)

Cellulose Gum, Hydrogenated Polydecene, Calcium/Sodium Pvm/Ma Copolymer, Hydrogenated Styrene/Isoprene Copolymer, Aroma, Tocopherol (Vitamin E), Limonene

Juridische informatie
Fabrikant: etol Gesundheitspflege - und Pharmaprodukte GmbH, Konrad-Adenauer-Str. 3, 77704, Oberkirch, Duitsland, www.mueller.eu

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor SensiDent Kleefcrème Extra Sterke Hechting