SensiDent Opzetborstels Perfect Clean, 4 stuks

Grondige tandreiniging en praktische indicatorborstels

Nieuw!

€ 11,09

(€ 2,77 / st., Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 4 stuks

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 16. oktober

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor mondhygiëne vanaf 8 jaar
  • Grondige reiniging van de tanden
  • Blauwe indicatorborstels voor vervanging

Vaak samen gekocht met blend-a-med Complete Protect Expert Tandpasta, 75 ml

SensiDent Opzetborstels Perfect Clean, 4 stuks € 11,09 (€ 2,77 / st.)
blend-a-med Complete Protect Expert Tandpasta, 75 ml € 2,79 (€ 37,20 / L)
Totaalprijs: € 13,88
Beschrijving

De opzetborstels Perfect Clean van SensiDent maken een grondige reiniging van de tanden en interdentale ruimtes mogelijk. Ze zorgen voor een betrouwbare mondverzorging voor elke dag.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Grondige reiniging: Bieden een tot 6 keer betere reiniging van de interdentale ruimtes in vergelijking met een gewone handtandenborstel.
  • Praktische indicatorborstels: Blauwe borstelharen geven door te vervagen aan wanneer het tijd is om de opzetborstel te vervangen.
  • Hoge compatibiliteit: Geschikt voor alle roterende accu- en batterijtandenborstels van SensiDent en veel gangbare roterende elektrische tandenborstels van Oral-B.
  • Gecontroleerde kwaliteit: Gemaakt in Zwitserland.
  • Veilig gebruik: Bedoeld voor gebruik vanaf 8 jaar.

Art. nr.: MUE-600625
Inhoud: 4 stuks
EAN: 4053776039107
Producentnummer: 600625
Merken: SensiDent

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor SensiDent Opzetborstels Perfect Clean

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder