SensiDent Opzetborstels Perfect Sensitiv, 4 stuks

Zachte reiniging voor de dagelijkse mondhygiëne

Nieuw!

€ 11,09

(€ 2,77 / st., Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 4 stuks

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 16. oktober

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor gevoelige tanden & tandvlees
  • Zachte & grondige tandreiniging
  • Indicatorborstels voor vervangingsindicatie

Vaak samen gekocht met blend-a-med Complete Protect Expert Tandpasta, 75 ml

SensiDent Opzetborstels Perfect Sensitiv, 4 stuks € 11,09 (€ 2,77 / st.)
blend-a-med Complete Protect Expert Tandpasta, 75 ml € 2,79 (€ 37,20 / L)
Totaalprijs: € 13,88
Beschrijving

De opzetborstels Perfect Sensitiv van SensiDent bieden een zachte en grondige tandreiniging voor gevoelige tanden en gevoelig tandvlees. Ze ondersteunen de dagelijkse mondhygiëne en maken een effectieve verwijdering van tandplak mogelijk, ook in moeilijk bereikbare interdentale ruimtes.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Zachte reiniging: Fijne borstelharen reinigen zacht en zijn speciaal afgestemd op gevoelige tanden en gevoelig tandvlees.
  • Grondig resultaat: Een speciale plaatsing van de borstelharen zorgt voor een effectieve verwijdering van tandplak, ook op moeilijk bereikbare plekken.
  • Indicatorborstels: De blauwe borstelharen vervagen om aan te geven wanneer de borstelkop moet worden vervangen.
  • Hoge compatibiliteit: Geschikt voor alle roterende accu- en batterijtandenborstels van SensiDent en veel gangbare modellen van Oral-B.

Let op: Het wordt aanbevolen om de borstelkop elke drie maanden te vervangen.


Art. nr.: MUE-600627
Inhoud: 4 stuks
EAN: 4053776039084
Producentnummer: 600627
Merken: SensiDent

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor SensiDent Opzetborstels Perfect Sensitiv