SensiDent Tandenborstel Intense Care Medium, 3 stuks

Grondige tandreiniging en veilige hantering

Nieuw!

€ 1,39

(€ 0,46 / st., Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 3 stuks

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 16. oktober

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor de dagelijkse mondhygiëne
  • Ergonomische & rubberen handgreep
  • Speciale borstelkop

Vaak samen gekocht met blend-a-med Complete Protect Expert Tandpasta, 75 ml

SensiDent Tandenborstel Intense Care Medium, 3 stuks € 1,39 (€ 0,46 / st.)
blend-a-med Complete Protect Expert Tandpasta, 75 ml € 2,79 (€ 37,20 / L)
Totaalprijs: € 4,18
Beschrijving

De tandenborstel Intense Care Mittel van SensiDent is een handtandenborstel voor de dagelijkse mondhygiëne en is ontwikkeld voor een grondige reiniging van de tanden.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Grondige reiniging: De speciale borstelkop met verschillende plaatsingen van de borstelharen reinigt de tanden grondig.
  • Stevige grip: De ergonomisch gevormde handgreep met rubberen delen maakt een veilige hantering en gecontroleerd poetsen mogelijk.
  • Gemiddelde hardheid: De borstelharen hebben een gemiddelde hardheid.
  • Regelmatig vervangen: Het wordt aanbevolen om de tandenborstel ongeveer elke drie maanden te vervangen.

Art. nr.: MUE-7170B35361
Inhoud: 3 stuks
EAN: 4053776028880
Producentnummer: 7170B35361
Merken: SensiDent
Juridische informatie
Fabrikant: Bürstenmann GmbH, Schönheider Straße 61, 08328, Stützengrün, Duitsland, www.mueller.eu

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor SensiDent Tandenborstel Intense Care Medium