SensiDent Tandpasta Black & White Actieve Kool, 75 ml

Grondige tandreiniging en een schoon mondgevoel

Nieuw!

€ 1,39

(€ 18,53 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 75 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 16. oktober

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor de dagelijkse mondhygiëne
  • Formule met actieve kool & menthol
  • Behoudt de natuurlijke witheid van de tanden

Vaak samen gekocht met Odol Mondspray Extra Fresh, 15 ml

SensiDent Tandpasta Black & White Actieve Kool, 75 ml € 1,39 (€ 18,53 / L)
Odol Mondspray Extra Fresh, 15 ml € 1,29 (€ 86,00 / L)
Totaalprijs: € 2,68
Beschrijving

De tandpasta Black & White Aktivkohle van SensiDent ondersteunt de dagelijkse mondhygiëne en zorgt voor een grondige tandreiniging. De formule met actieve kool en menthol helpt de natuurlijke witheid van de tanden te behouden en laat een schoon gevoel in de mond achter.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Behoud van de natuurlijke witheid: Vermindert en verwijdert oppervlakkige verkleuringen door koffie, thee of voedingsmiddelen op zachte wijze zonder bleekmiddelen.
  • Ondersteuning van het tandglazuur: Bevat natriumfluoride ter ondersteuning van het tandglazuur.
  • Fris gevoel: Menthol zorgt voor een schoon en fris gevoel in de mond.
  • Formule: Vegan formule zonder microplastics.

Art. nr.: MUE-10043563
Inhoud: 75 ml
EAN: 4053776018980
Producentnummer: 10043563
Merken: SensiDent

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor SensiDent Tandpasta Black & White Actieve Kool