SensiDent Tandpasta Mighty Mint Pistacchio, 75 ml

Grondige tandverzorging en tandvleesverzorging voor elke dag

Nieuw!

€ 1,39

(€ 18,53 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 75 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 16. oktober

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor volwassenen
  • Munt- & pistachesmaak
  • Met fluoride & zink

Vaak samen gekocht met Odol Mondspray Extra Fresh, 15 ml

SensiDent Tandpasta Mighty Mint Pistacchio, 75 ml € 1,39 (€ 18,53 / L)
Odol Mondspray Extra Fresh, 15 ml € 1,29 (€ 86,00 / L)
Totaalprijs: € 2,68
Beschrijving

De tandpasta Mighty Mint Pistacchio van SensiDent is geschikt voor de dagelijkse tandverzorging van volwassenen. Hij combineert een betrouwbare reiniging van de tanden met de verzorging van het tandvlees bij regelmatig gebruik.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Bijzondere smaak: Combineert de smaak van frisse munt en pistache.
  • Remineraliserende formule: Bevat natriumfluoride (1450 ppm F), dat bijdraagt aan de remineralisatie van het tandglazuur.
  • Met zink: Bevat zink ter ondersteuning van de dagelijkse mondhygiëne.
  • Formule: Vegan samenstelling zonder microplastics, titaniumdioxide, conserveermiddelen, aluminiumzouten, parabenen en PEG.

Art. nr.: MUE-10046022
Inhoud: 75 ml
EAN: 2200304998050
Producentnummer: 10046022
Merken: SensiDent

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor SensiDent Tandpasta Mighty Mint Pistacchio

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder