SensiDent Tandpasta Sensitiv, 125 ml

Zachte tandverzorging en een fris mondgevoel voor elke dag

Nieuw!

€ 0,99

(€ 7,92 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 125 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 16. oktober

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor gevoelige tanden
  • Zachte & grondige reiniging
  • Gerichte verzorging van tandhalzen

Vaak samen gekocht met Odol Mondspray Extra Fresh, 15 ml

SensiDent Tandpasta Sensitiv, 125 ml € 0,99 (€ 7,92 / L)
Odol Mondspray Extra Fresh, 15 ml € 1,29 (€ 86,00 / L)
Totaalprijs: € 2,28
Beschrijving

De tandpasta Sensitiv van SensiDent is speciaal ontwikkeld voor gevoelige tanden en zorgt voor een zachte en grondige reiniging voor elke dag. Hij biedt gerichte verzorging voor blootliggende tandhalzen en laat een fris gevoel in de mond achter.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Voor gevoelige tanden: Biedt gerichte verzorging voor blootliggende tandhalzen en draagt bij regelmatig gebruik bij aan het verminderen van tandgevoeligheid.
  • Preventie van cariës: Bevat natriumfluoride ter ondersteuning van de dagelijkse tandreiniging.
  • Vermindering van gevoeligheid: Kaliumnitraat vermindert reacties op warme, koude, zoete of zure prikkels.
  • Formule: Zonder microplastics en met vegan ingrediënten.
  • Aangenaam gebruik: Heeft een aangename smaak en zorgt voor een fris gevoel in de mond.

Art. nr.: MUE-10043437
Inhoud: 125 ml
EAN: 4053776019048
Producentnummer: 10043437
Merken: SensiDent

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor SensiDent Tandpasta Sensitiv

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder