Stay Well Classic sheet mask - ALOE Moisturizing, 22 g

Verfrissende gezichtsverzorging voor een verzorgd huidgevoel

Nieuw!

€ 0,99

(€ 45,00 / kg, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 22 g

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 16. oktober

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor elk huidtype
  • Met aloëvera-extract
  • Verfriste & verzorgde huid

Vaak samen gekocht met NIVEA Bye Bye Dry Skin Gezichtsmasker, 15 ml

Stay Well Classic sheet mask - ALOE Moisturizing, 22 g € 0,99 (€ 45,00 / kg)
NIVEA Bye Bye Dry Skin Gezichtsmasker, 15 ml € 2,29 (€ 152,67 / L)
Totaalprijs: € 3,28
Beschrijving

De Classic sheet mask - ALOE Moisturizing van Stay Well is een sheetmasker voor elk huidtype dat voor een fris en verzorgd huidgevoel zorgt.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Voor elk huidtype: Biedt passende gezichtsverzorging voor elk huidtype.
  • Verzorgende ingrediënten: Formule met aloëvera-extract, Centella Asiatica en natriumhyaluronaat.
  • Goede pasvorm: Het maskerdoekje past zich optimaal aan de gezichtscontouren aan.
  • Geproduceerd in Korea: Hoogwaardig sheetmasker uit Koreaanse productie.
  • Eenvoudig in gebruik: Zeer eenvoudig aan te brengen.

Art. nr.: MUE-STA0102
Inhoud: 22 g
EAN: 4745090043808
Producentnummer: STA0102
Merken: Stay Well
Huidtype: Elk huidtype
Toepassing: Plaats het sheet mask op je gereinigde gezicht. Na een inwerktijd van 10 tot 15 minuten kun je het masker verwijderen en de resterende resten zachtjes inmasseren. Gebruik dan jouw gebruikelijke gezichtsverzorging.
Ingrediënten (INCI)

Aqua, Glycerin, Butylene Glycol, Propylene Glycol, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Diospyros Kaki Leaf Extract, Diospyros Kaki Leaf Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract, Castanea Crenata (Chestnut) Shell Extract, Centella Asiatica Extract, Portulaca Oleracea (Purslane) Extract, Illicium Verum Fruit Extract, Carthamus Tinctorius (Safflower) Flower Extract, Coffea Arabica Seed Extract, Vitis Vinifera Fruit Extract, Polygonum Cuspidatum Root Extract, Chamaecyparis Obtusa Water, Dipotassium Glycyrrhizate, Betaine, Sodium Hyaluronate, Arginin, Arginin, Xanthan Gum, Carbomer, Polysorbate 80, Propandiol, Allantoin, Disodium Edta, Ethylhexylglycerin, 1.2-Hexanediol, Chlorphenesin, Phenoxyethanol, Parfum

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Stay Well Classic sheet mask - ALOE Moisturizing

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder