Stay Well Cleansing Balm for Dry Skin, 80 ml

Grondige gezichtsreiniging en een verzorgd huidgevoel

Nieuw!

€ 14,09

(€ 176,13 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 80 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 16. oktober

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor de droge huid
  • Balsem-naar-olietextuur & oliën
  • Verwijdert make-up & onzuiverheden

Vaak samen gekocht met Geek & Gorgeous 101 C-Glow 15% Vitamin C Serum, 30 ml

Stay Well Cleansing Balm for Dry Skin, 80 ml € 14,09 (€ 176,13 / L)
Geek & Gorgeous 101 C-Glow 15% Vitamin C Serum, 30 ml € 13,09 (€ 436,33 / L)
Totaalprijs: € 27,18
Beschrijving

De Cleansing Balm for Dry Skin van Stay Well is een milde reinigingsbalsem die speciaal is ontwikkeld voor de dagelijkse gezichtsreiniging van de droge huid. De balsem verwijdert make-up en onzuiverheden grondig en zorgt voor een schoon en verzorgd huidgevoel.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Voor de droge huid: Reinigt grondig zonder de huid uit te drogen.
  • Balsem-naar-olietextuur: Maakt een eenvoudige reiniging mogelijk.
  • Verzorgende oliën: Formule met sheaboter, kokosolie, olijfolie en jojobaolie.
  • Grondige reiniging: Verwijdert ook hardnekkige make-up en dagelijkse vuilresten.
  • Ideale voorbereiding: Bereidt het gezicht optimaal voor op de volgende stappen van je verzorgingsroutine.

Art. nr.: MUE-STA0133
Inhoud: 80 ml
EAN: 4745091443935
Producentnummer: STA0133
Merken: Stay Well
Huidtype: Elk huidtype
Toepassing: Aanbrengen op een vochtige gezichtshuid en zachtjes uitsmeren. Spoel daarna grondig af met water.

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Stay Well Cleansing Balm for Dry Skin