Stay Well Deep Cleansing Bubble Mask – PEACH, 20 g

Dieptereiniging van de poriën en een fris huidgevoel

Nieuw!

€ 4,59

(€ 229,50 / kg, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 20 g

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 16. oktober

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor elk huidtype
  • Met perzik- & anijsextract
  • Vormt reinigende zuurstofbelletjes

Vaak samen gekocht met NIVEA Bye Bye Dry Skin Gezichtsmasker, 15 ml

Stay Well Deep Cleansing Bubble Mask – PEACH, 20 g € 4,59 (€ 229,50 / kg)
NIVEA Bye Bye Dry Skin Gezichtsmasker, 15 ml € 2,29 (€ 152,67 / L)
Totaalprijs: € 6,88
Beschrijving

De Deep Cleansing Bubble Mask – PEACH van Stay Well is een afspoelbaar sheetmasker voor elk huidtype dat het gezicht mild en grondig reinigt. Het vormt zuurstofbelletjes om vuil diep uit de poriën te verwijderen en zorgt voor een schoon huidgevoel.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Voor elk huidtype: Biedt een milde en grondige gezichtsreiniging voor elk huidtype.
  • Zuurstofbelletjes: Zorgen voor een dieptereiniging van de poriën en verwijderen vuil grondig.
  • Fruitige formule: Perzikwater zorgt voor een frisse uitstraling.
  • Antioxiderend extract: Bevat anijsextract met antioxiderende eigenschappen.
  • Eenvoudig in gebruik: Gemakkelijk aan te brengen.

Art. nr.: MUE-12060
Inhoud: 20 g
EAN: 4745090048452
Producentnummer: 12060
Merken: Stay Well
Huidtype: Elk huidtype
Toepassing: Plaats het sheet mask op je gereinigde gezicht. Na een inwerktijd van 10 tot 15 minuten kun je het masker verwijderen en de resterende resten zachtjes inmasseren. Gebruik dan jouw gebruikelijke gezichtsverzorging.
Ingrediënten (INCI)

Aqua, Disiloxane, Glycerin, Methylpropanediol, Potassium Cocoyl Glycinate, Acrylates Copolymer, Potassium Cocoate, Sodium Cocoyl Apple Amino Acids, Prunus Persica (Peach) Fruit Water, Illicium Verum Fruit Extract, Allantoin, Dipotassium Glycyrrhizate, Xanthan Gum, Tromethamine, Hydroxyacetophenone, Disodium Edta, Sodium Benzoate, Hexylene Glycol, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Butylene Glycol, 1.2-Hexanediol, Parfum, CI 77891 (Titanium Dioxid), CI 77491 (Red Iron Oxide)

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Stay Well Deep Cleansing Bubble Mask – PEACH