Stay Well Deep Cleansing Bubble Mask – VOLCANIC, 20 g

Grondige gezichtsreiniging met fijne zuurstofbelletjes

Nieuw!

€ 4,59

(€ 229,50 / kg, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 20 g

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 16. oktober

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor elk huidtype
  • Met vulkanische as & fijn schuim
  • Vegan & niet op dieren getest

Vaak samen gekocht met NIVEA Bye Bye Dry Skin Gezichtsmasker, 15 ml

Stay Well Deep Cleansing Bubble Mask – VOLCANIC, 20 g € 4,59 (€ 229,50 / kg)
NIVEA Bye Bye Dry Skin Gezichtsmasker, 15 ml € 2,29 (€ 152,67 / L)
Totaalprijs: € 6,88
Beschrijving

De Deep Cleansing Bubble Mask – VOLCANIC van Stay Well is een reinigend sheetmasker voor elk huidtype dat je huid grondig reinigt en overtollig talg verwijdert. Bij contact met de huid vormt het fijne zuurstofbelletjes en een zacht schuim.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Zuurstofbelletjes: Vormt bij contact met de huid een fijn schuim voor de gezichtsreiniging.
  • Geselecteerde ingrediënten: Formule met vulkanische as, anijsextract, allantoïne en Dipotassium Glycyrrhizate.
  • Zachte pasvorm: Ligt zacht op het gezicht en is na gebruik eenvoudig af te spoelen.
  • Formule: Het gezichtsmasker is vegan en niet op dieren getest.

Art. nr.: MUE-12059
Inhoud: 20 g
EAN: 4745090048445
Producentnummer: 12059
Merken: Stay Well
Huidtype: Elk huidtype
Toepassing: Plaats het sheet mask op je gereinigde gezicht. Na een inwerktijd van 10 tot 15 minuten kun je het masker verwijderen en de resterende resten zachtjes inmasseren. Gebruik dan jouw gebruikelijke gezichtsverzorging.
Ingrediënten (INCI)

Aqua, Disiloxane, Glycerin, Methylpropanediol, Potassium Cocoyl Glycinate, Acrylates Copolymer, Potassium Cocoate, Sodium Cocoyl Apple Amino Acids, Volcanic Ash, Illicium Verum Fruit Extract, Allantoin, Dipotassium Glycyrrhizate, Xanthan Gum, Tromethamine, Hydroxyacetophenone, 1.2-Hexanediol, Disodium Edta, Sodium Benzoate, Hexylene Glycol, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Butylene Glycol, Parfum, CI 77891 (Titanium Dioxid), CI 77499 (Iron Oxide Black)

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Stay Well Deep Cleansing Bubble Mask – VOLCANIC

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder