Stay Well Vegan Collagen Eye Cream, 40 ml

Milde verzorging voor dagelijks gebruik 's ochtends en 's avonds

Nieuw!

€ 20,49

(€ 512,25 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 40 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 16. oktober

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor de gevoelige huid rond de ogen
  • Met bakuchiol & peptidecomplex
  • Vegan formule & niet op dieren getest

Vaak samen gekocht met Geek & Gorgeous 101 Happier Barrier 10% Squalane + Lipids Moisturizer, 50 ml

Stay Well Vegan Collagen Eye Cream, 40 ml € 20,49 (€ 512,25 / L)
Geek & Gorgeous 101 Happier Barrier 10% Squalane + Lipids Moisturizer, 50 ml € 12,29 (€ 245,80 / L)
Totaalprijs: € 32,78
Beschrijving

De Vegan Collagen Eye Cream van Stay Well is een oogcrème voor de gevoelige huid rond de ogen die is ontwikkeld voor de dagelijkse verzorgingsroutine 's ochtends en 's avonds.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Voor de oogcontouren: Speciaal geschikt voor de gevoelige huid rond de ogen.
  • Plantaardig alternatief: Formule met bakuchiol als plantaardig alternatief voor retinol.
  • Peptidecomplex: Bevat een complex van vijf verschillende peptiden, tarwe-aminozuren en Natto Gum.
  • Formule: Vegan samenstelling die niet op dieren is getest.
  • Voor contactlensdragers: Ook geschikt voor mensen die contactlenzen dragen.

Toepassing: Breng na de reiniging een geschikte hoeveelheid aan op je vingertop en werk deze zachtjes in de huid rond de ogen tot de crème volledig is opgenomen.


Art. nr.: MUE-11850
Inhoud: 40 ml
EAN: 4745090047585
Producentnummer: 11850
Merken: Stay Well
Toepassing: Breng een kleine hoeveelheid product aan op een schone, droge huid rond je ogen en klop het zachtjes in.

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Stay Well Vegan Collagen Eye Cream