Stay Well Vegan Collagen Serum, 50 ml

Intensief gezichtsserum voor een stevigere en elastische huid

Nieuw!

€ 20,49

(€ 409,80 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 50 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 16. oktober

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor de dagelijkse gezichtsverzorging
  • Met vegan collageen & bakuchiol
  • Lichte textuur & eenvoudig gebruik

Vaak samen gekocht met Geek & Gorgeous 101 Happier Barrier 10% Squalane + Lipids Moisturizer, 50 ml

Stay Well Vegan Collagen Serum, 50 ml € 20,49 (€ 409,80 / L)
Geek & Gorgeous 101 Happier Barrier 10% Squalane + Lipids Moisturizer, 50 ml € 12,29 (€ 245,80 / L)
Totaalprijs: € 32,78
Beschrijving

De Vegan Collagen Serum van Stay Well is een gezichtsserum dat is ontwikkeld voor een stevigere en elastische huid. Het is ideaal voor de dagelijkse gezichtsverzorging 's ochtends en 's avonds.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Verzorgende formule: Met vegan collageen, bakuchiol, tarwe-aminozuren en Natto Gum.
  • Peptidecomplex: Verrijkt met peptiden zoals kopertripeptide-1 en palmitoylpentapeptide-4.
  • Aangenaam in gebruik: Heeft een lichte textuur die zich gemakkelijk in de huid laat inwerken.
  • Vegan formule: Vegan samenstelling die niet op dieren is getest.

Toepassing: Breng het serum na de gezichtsreiniging en vóór de verzorgende crème aan.


Art. nr.: MUE-12712
Inhoud: 50 ml
EAN: 4745090047578
Producentnummer: 12712
Merken: Stay Well
Toepassing: Breng een kleine hoeveelheid van het serum aan op een schone, droge huid van het gezicht en laat het volledig intrekken. Je kunt het serum alleen of vóór jouw gebruikelijke verzorgingscrème aanbrengen.

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Stay Well Vegan Collagen Serum

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder