Stay Well Vegan Tea Tree Cream, 50 ml

Evenwichtig huidgevoel en verzorging voor je gezicht

Nieuw!

€ 19,09

(€ 381,80 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 50 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 16. oktober

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor de onzuivere huid
  • Met zuiverende tea tree-olie
  • Licht & trekt snel in

Vaak samen gekocht met L'ORÉAL PARIS Wrinkle Expert 65+ Verstevigende Anti-Rimpel Nachtcrème, 50 ml

Stay Well Vegan Tea Tree Cream, 50 ml € 19,09 (€ 381,80 / L)
L'ORÉAL PARIS Wrinkle Expert 65+ Verstevigende Anti-Rimpel Nachtcrème, 50 ml € 7,59 (€ 151,80 / L)
Totaalprijs: € 26,68
Beschrijving

De Vegan Tea Tree Cream van Stay Well is een dagverzorging voor de onzuivere huid die voor een evenwichtig huidgevoel zorgt. De romige textuur laat zich moeiteloos over het gezicht verdelen en trekt snel in.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Voor de onzuivere huid: Speciaal afgestemd op de behoeften van de onzuivere huid.
  • Zuiverende formule: Bevat tea tree-olie en extracten van bamboe, rozemarijn en lavendel.
  • Egale uitstraling: Ondersteunt een egale uitstraling van de huid en zorgt voor een aangenaam gevoel.
  • Vegan formule: Geproduceerd met een vegan samenstelling die niet op dieren is getest.

Art. nr.: MUE-11833
Inhoud: 50 ml
EAN: 4745090045796
Producentnummer: 11833
Merken: Stay Well
Toepassing: 's Ochtends op de gereinigde gezichtshuid aanbrengen en zachtjes inmasseren.
Ingrediënten (INCI)

Aqua, Butylene Glycol, Glycerin, Caprylic/Capric Triglyceride, Cetearyl Trimethicone, Phenyl Trimethicone, 1.2-Hexanediol, Glyceryl Stearate, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Cetearyl Glucoside, Sorbitan Olivate, Sodium Polyacrylate, Ethylhexyl Stearate, Melaleuca Alternifolia Leaf Oil, Limonene[1], Carbomer, Tromethamine, Panthenol, Ethylhexylglycerin, Trideceth-6, Disodium Edta, Phyllostachys Nigra Leaf Extract, Bambusa Vulgaris (Bamboo) Water, Rosmarinus Officinalis Leaf Extract, Lavandula Angustifolia Flower Extract, Mentha Piperita Leaf Extract, Monarda Didyma Leaf Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Melaleuca Alternifolia (Tea Tree) Leaf Extract, Freesia Refracta Extract

  1. Bestanddeel van natuurlijke oliën

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Stay Well Vegan Tea Tree Cream

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder