Stay Well Vitamin C+B3 Serum, 50 ml

Gezichtsverzorging voor een egale teint 's ochtends en 's avonds

Nieuw!

€ 20,49

(€ 409,80 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 50 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 16. oktober

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor elk huidtype
  • Met vitamine C & niacinamide
  • Egale teint & lichte textuur

Vaak samen gekocht met Geek & Gorgeous 101 Happier Barrier 10% Squalane + Lipids Moisturizer, 50 ml

Stay Well Vitamin C+B3 Serum, 50 ml € 20,49 (€ 409,80 / L)
Geek & Gorgeous 101 Happier Barrier 10% Squalane + Lipids Moisturizer, 50 ml € 12,29 (€ 245,80 / L)
Totaalprijs: € 32,78
Beschrijving

De Vitamin C+B3 Serum van Stay Well is een gezichtsserum voor elk huidtype dat voor een egale teint zorgt. Het is geschikt voor dagelijks gebruik 's ochtends en 's avonds.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Egale teint: Zorgt voor een egale teint.
  • Complex van actieve ingrediënten: Formule met vitamine C (ascorbinezuur), niacinamide (vitamine B3), panthenol en allantoïne.
  • Fruitextracten: Bevat extracten van duindoorn, acerola en papaja.
  • Aangenaam in gebruik: Heeft een lichte textuur en laat zich gemakkelijk in de huid inwerken.
  • Vegan formule: Heeft een vegan samenstelling.

Toepassing: Breng na de gezichtsreiniging en vóór een crème aan. Gebruik bij toepassing in de ochtend daarna een zonbeschermingsproduct.


Art. nr.: MUE-12713
Inhoud: 50 ml
EAN: 4745090047608
Producentnummer: 12713
Merken: Stay Well
Huidtype: Elk huidtype
Toepassing: Breng een kleine hoeveelheid van het serum aan op een schone, droge huid van het gezicht en laat het volledig intrekken. Je kunt het serum alleen of vóór jouw gebruikelijke verzorgingscrème aanbrengen.

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Stay Well Vitamin C+B3 Serum