syoss Care Conditioner Color, 440 ml

Intense glans en gemakkelijk ontwarren na het wassen

Nieuw!

€ 7,49

(€ 17,02 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 440 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 16. oktober

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor gekleurd & gehighlight haar
  • Met 6% antioxidant-glanscomplex
  • Ontwart & versterkt het haar van binnenuit

Vaak samen gekocht met Plantur Plantur 39 Color Blond Fyto-Cafeïne Shampoo, 250 ml

syoss Care Conditioner Color, 440 ml € 7,49 (€ 17,02 / L)
Plantur Plantur 39 Color Blond Fyto-Cafeïne Shampoo, 250 ml € 15,99 (€ 63,96 / L)
Totaalprijs: € 23,48
Beschrijving

De Care Conditioner Color van syoss is een vloeibare conditioner die speciaal is ontwikkeld voor gekleurd en gehighlight haar. De formule zorgt voor een verzorgde uitstraling en geeft je haar een mooie glans.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Verzorging voor gekleurd haar: Verzorgt gekleurd en gehighlight haar gericht.
  • Antioxidant-glanscomplex: Bevat 6% antioxidant-glanscomplex voor een stralende glans.
  • Versterkende formule: Versterkt het haar van binnenuit.
  • Gemakkelijk doorkambaar: Ontwart het haar na het wassen voor een mooie uitstraling.

Art. nr.: MUE-2992674
Inhoud: 440 ml
EAN: 9000101743432
Producentnummer: 2992674
Merken: syoss
Haartype: Gekleurd haar
Toepassing: Gelijkmatig in het vochtige haar verdelen, kort laten inwerken en vervolgens grondig uitspoelen.
Ingrediënten (INCI)

Aqua, Cetearylalcohol, Behentrimoniumchloride, Glycerin, Cetyl Esters, Hydrolyzed Keratin, Sodium Pca, Isopropyl Myristate, Isopropanol, Parfum, Dimethicone, Citric Acid, Amodimethicone, Sodium Benzoate, Sodium Hydroxyde, Trideceth-10, Benzyl Salicylate, Hexyl Cinnamal, Citronellol, Tetramethyl Acetyloctahydronaphtalenes, Limonene, Phenoxyethanol

Juridische informatie
Fabrikant: Henkel AG & Co. KGaA, Henkelstraße 67, 40191, Düsseldorf, Duitsland, www.schwarzkopf.de/de/home.html

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor syoss Care Conditioner Color

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder