syoss Care Shampoo Men Clean & Cool, 440 ml

Verzorgende haarreiniging en versterking van binnenuit

Nieuw!

€ 5,59

(€ 12,70 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 440 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 16. oktober

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor mannen
  • Met 3% menthol-frisheidscomplex
  • Versterkt het haar van binnenuit

Vaak samen gekocht met GARNIER Loving Blends Kokosmelk & Macademia Conditioner, 250 ml

syoss Care Shampoo Men Clean & Cool, 440 ml € 5,59 (€ 12,70 / L)
GARNIER Loving Blends Kokosmelk & Macademia Conditioner, 250 ml € 3,99 (€ 15,96 / L)
Totaalprijs: € 9,58
Beschrijving

De Care Shampoo Men Clean & Cool van syoss is een vloeibare shampoo voor mannen die je haar verzorgt en van binnenuit versterkt.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Voor mannen: Speciaal afgestemd op de behoeften van mannenhaar.
  • Menthol-frisheidscomplex: Formule met 3% menthol-frisheidscomplex.
  • Versterkende verzorging: Versterkt het haar van binnenuit.

Art. nr.: MUE-2995017
Inhoud: 440 ml
EAN: 5201143747806
Producentnummer: 2995017
Merken: syoss
Haartype: Elk haartype
Toepassing: Masseer shampoo in vochtig haar tot aan de punten en spoel daarna grondig uit.
Juridische informatie
Fabrikant: Henkel AG & Co. KGaA, Henkelstraße 67, 40191, Düsseldorf, Duitsland, www.schwarzkopf.de/de/home.html

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor syoss Care Shampoo Men Clean & Cool