syoss Cremegel Curl, 250 ml

Sterke fixatie en definitie voor je haar

Nieuw!

€ 5,69

(€ 22,76 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 250 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 16. oktober

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor krullen & golven
  • Sterke, langhoudende fixatie
  • 3-in-1-formule voor verzorging & styling

Vaak samen gekocht met Bali Care BALI CURLS Hydrating Curl Cream, 150 ml

syoss Cremegel Curl, 250 ml € 5,69 (€ 22,76 / L)
Bali Care BALI CURLS Hydrating Curl Cream, 150 ml € 13,09 (€ 87,27 / L)
Totaalprijs: € 18,78
Beschrijving

De Cremegel Curl van syoss is een haargel voor krullen en golven die zorgt voor duidelijke definitie en langhoudende fixatie. De 3-in-1-formule is ideaal voor de Curly Hair-methode en combineert styling, verzorging en definitie.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Sterke fixatie: Geeft krullen en golven langdurige definitie zonder het haar te verzwaren.
  • 3-in-1-formule: Combineert styling, verzorging en definitie in één product.
  • Verzorgende ingrediënten: Bevat een vitaminecomplex, ricinusolie en kokosolie.
  • Bescherming tegen pluizig haar: Gaat pluizig haar tegen en laat geen zichtbare resten achter.
  • Soepel gevoel: Zorgt voor een soepel haargevoel en gedefinieerde krullen.

Toepassing: Gelijkmatig over nat haar verdelen. Na het drogen het gevormde laagje voorzichtig loskneden voor een natuurlijke finish.


Art. nr.: MUE-SYCU1
Inhoud: 250 ml
EAN: 4015100892802
Producentnummer: SYCU1
Merken: syoss
Toepassing: Wrijf een kleine hoeveelheid in de handpalmen en werk in het haar.
Juridische informatie
Fabrikant: Henkel AG & Co. KGaA, Henkelstraße 67, 40191, Düsseldorf, Duitsland, www.schwarzkopf.de/de/home.html

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor syoss Cremegel Curl