syoss Haarschuim Volume Holdniveau 4 Extra Sterk, 250 ml

Langhoudend volume en extra sterke fixatie voor je styling

Nieuw!

€ 6,19

(€ 24,76 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 250 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 16. oktober

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor volumineuze kapsels
  • Anti-plat-effect vanaf de haaraanzet
  • Tot 24 uur fixatie & bescherming tegen pluizig haar

Vaak samen gekocht met Bali Care BALI CURLS Hydrating Curl Cream, 150 ml

syoss Haarschuim Volume Holdniveau 4 Extra Sterk, 250 ml € 6,19 (€ 24,76 / L)
Bali Care BALI CURLS Hydrating Curl Cream, 150 ml € 13,09 (€ 87,27 / L)
Totaalprijs: € 19,28
Beschrijving

Het Haarschuim Volume Holdniveau 4 Extra Sterk van syoss geeft je haar body en langdurige fixatie voor volumineuze kapsels. De formule zorgt voor een anti-plat-effect vanaf de haaraanzet en beschermt het haar tegen föhnschade, luchtvochtigheid en pluizig haar.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Sterke fixatie: Biedt holdniveau 4 voor tot 24 uur stylingcontrole.
  • Anti-plat-effect: Geeft body en volume direct vanaf de haaraanzet.
  • Uitgebreide bescherming: Beschermt betrouwbaar tegen föhnschade, luchtvochtigheid en pluizig haar.
  • Verzorgende formule: Bevat een vitaminecomplex van panthenol en niacinamide voor een versterkte haarstructuur.
  • Eenvoudige styling: De lichte textuur verzwaart niet en kan gemakkelijk en zonder resten worden uitgeborsteld.

Art. nr.: MUE-SYSV1
Inhoud: 250 ml
EAN: 4015100860085
Producentnummer: SYSV1
Merken: syoss
Toepassing: Bus voor gebruik goed schudden en bij het verwijderen verticaal naar beneden houden. Afhankelijk van het volume en de lengte van het haar een hoeveelheid ter grootte van een walnoot tot een mandarijn in handdoekdroog haar verdelen en inmasseren. Daarna st
Juridische informatie
Fabrikant: Henkel AG & Co. KGaA, Henkelstraße 67, 40191, Düsseldorf, Duitsland, www.schwarzkopf.de/de/home.html

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor syoss Haarschuim Volume Holdniveau 4 Extra Sterk

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder