syoss Keratin Heat Hittebeschermingsspray, 200 ml

Betrouwbare hittebescherming en controle over pluizig haar tijdens het stylen

Nieuw!

€ 5,69

(€ 28,45 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 200 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 16. oktober

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor vochtig & droog haar
  • Hittebescherming tot 230 °C
  • Formule met keratine & panthenol

Vaak samen gekocht met Plantur Plantur 39 Color Blond Fyto-Cafeïne Shampoo, 250 ml

syoss Keratin Heat Hittebeschermingsspray, 200 ml € 5,69 (€ 28,45 / L)
Plantur Plantur 39 Color Blond Fyto-Cafeïne Shampoo, 250 ml € 15,99 (€ 63,96 / L)
Totaalprijs: € 21,68
Beschrijving

De Keratin Heat Hittebeschermingsspray van syoss bereidt het haar optimaal voor op styling met een föhn, stijltang of krultang. De door warmte geactiveerde formule beschermt tegen hitte en zorgt voor langdurig gedefinieerde kapsels.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Betrouwbare bescherming: Biedt hittebescherming bij stylingapparaten tot 230 °C.
  • Controle over pluizig haar: Zorgt voor tot 2x betere controle over pluizig haar in vergelijking met onbehandeld haar.
  • Verzorgende formule: Bevat keratine, panthenol en niacinamide voor een soepel en zijdezacht haargevoel zonder te verzwaren.
  • Veelzijdig gebruik: Geschikt voor vochtig of droog haar en ondersteunt steile, krullende en golvende kapsels.

Art. nr.: MUE-SYFS2
Inhoud: 200 ml
EAN: 4015100860146
Producentnummer: SYFS2
Merken: syoss
Toepassing: Spray in droog of handdoekdroog haar voor het föhnen of het gebruik van hittetools. Niet uitspoelen.
Juridische informatie
Fabrikant: Henkel AG & Co. KGaA, Henkelstraße 67, 40191, Düsseldorf, Duitsland, www.schwarzkopf.de/de/home.html

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor syoss Keratin Heat Hittebeschermingsspray

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder