syoss Permanente Kleuring, Zwart - 1_1 (115 ml)

Intens kleurresultaat en 100% grijsdekking

Nieuw!

€ 7,49

(€ 65,13 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Kleur: Zwart - 1_1

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 16. oktober

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Geschikt voor elk haartype
  • Tot 100 dagen kleurintensiteit
  • Met haarmasker & keratine

Vaak samen gekocht met milk_shake Creative Oxidizing Emulsion, 20 Vol 6% (950 ml)

syoss Permanente Kleuring, Zwart - 1_1 (115 ml) € 7,49 (€ 65,13 / L)
milk_shake Creative Oxidizing Emulsion, 20 Vol 6% (950 ml) € 26,49 (€ 27,88 / L)
Totaalprijs: € 33,98
Beschrijving

De Permanente Kleuring van syoss biedt een langhoudend kleurresultaat en betrouwbare dekking. De druppelvrije formule maakt nauwkeurig aanbrengen mogelijk, terwijl het meegeleverde haarmasker je haar na het kleuren verzorgt.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Hoge kleurintensiteit: Biedt tot 100 dagen een intense haarkleur.
  • Betrouwbare grijsdekking: Voor 100% dekking van grijs haar.
  • Diepverzorging met keratine: De haarkleuring en het meegeleverde haarmasker versterken het haar van binnenuit en maken het haaroppervlak glad.
  • Precies aanbrengen: De druppelvrije formule maakt gelijkmatig aanbrengen eenvoudiger.

Toepassing: Volg de exacte informatie en instructies in de bijsluiter.


Art. nr.: MUE-SB110
Inhoud: 115 ml
EAN: 4015100817508
Producentnummer: SB110
Merken: syoss
Ingrediënten (INCI)

Color-Crème

Aqua, Cetearylalcohol, Glyceryl Stearate Se, Ammonium Hydroxide, Ceteareth-20, Toluene-2.5-Diamine Sulfate, Octyldodecanol, Sodium Laureth Sulfate, Ethanolamine, Sodium Cetearyl Sulfate, Resorcinol, 2,4-Diaminophenoxyethanol Hcl, 4-Chlororesorcinol, Sodium Sulfite, Oleic Acid, Parfum, Glycerin, Carbomer, M-Aminophenol, Etidronic Acid, Ascorbic Acid, Potassium Hydroxide, Hydrolyzed Keratin, Linalool, Citronellol, Dipropylene Glycol, Terpineol, Sodium Sulfate, Benzoic Acid

Ontwikkellotion

Aqua, Hydrogen Peroxide, Cetearylalcohol, Peg-40 Castor Oil, Etidronic Acid, Sodium Cetearyl Sulfate, 2,6-Dicarboxypyridine, Disodium Pyrophosphate, Potassium Hydroxide, Sodium Benzoate

Intensieve verzorgingskuur

Aqua, Cetearylalcohol, Glycerin, Behentrimoniumchloride, Distearoylethyl Hydroxyethylmonium Methosulfate, Hydrolyzed Keratin, Magnesium Citrate, Magnesium Chloride, Amodimethicone/Morpholinomethyl Silsesquioxane Copolymer, Isopropyl Myristate, Behenamidopropyl Dimethylamine, Lactic Acid, Parfum, Amodimethicone, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Isopropanol, Sodium Benzoate, Sodium Hydroxyde, Ceteareth-20, Linalool, Trideceth-10, Hexyl Cinnamal, Linalyl Acetate, Citrus Aurantium Peel Oil, Limonene, Phenoxyethanol, Coumarin, Trideceth-5, Benzyl Alcohol, Potassium Sorbate

Haarkleuring - Belangrijke veiligheidsinstructies en waarschuwingen
Juridische informatie
Fabrikant: Henkel AG & Co. KGaA, Henkelstraße 67, 40191, Düsseldorf, Duitsland, www.schwarzkopf.de/de/home.html

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor syoss Permanente Kleuring