syoss Power Hold Gel Ultra Strong, 250 ml

Betrouwbare stylingcontrole voor extreme looks

Nieuw!

€ 5,59

(€ 22,36 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 250 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 16. oktober

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor elk haartype
  • Tot 48 uur fixatie & niet plakkerig
  • Formule met vitaminecomplex

Vaak samen gekocht met Bali Care BALI CURLS Hydrating Curl Cream, 150 ml

syoss Power Hold Gel Ultra Strong, 250 ml € 5,59 (€ 22,36 / L)
Bali Care BALI CURLS Hydrating Curl Cream, 150 ml € 13,09 (€ 87,27 / L)
Totaalprijs: € 18,68
Beschrijving

De Power Hold Gel Ultra Strong van syoss is een haargel voor elk haartype die je tot 48 uur stylingcontrole met ultrasterke fixatie biedt. De gel is ideaal om extreme looks nauwkeurig vorm te geven en te modelleren.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Sterke fixatie: Biedt je tot 48 uur stylingcontrole voor extreme looks.
  • Zonder resten: Laat geen zichtbare resten achter en plakt het haar niet aan elkaar.
  • Verzorgende formule: Verrijkt met een vitaminecomplex en geeft je haar glans.
  • Aangename textuur: Heeft een niet-plakkerige textuur.
  • Flexibel gebruik: Kan probleemloos op vochtig of droog haar worden aangebracht.

Art. nr.: MUE-2986291
Inhoud: 250 ml
EAN: 9000100654074
Producentnummer: 2986291
Merken: syoss
Haartype: Elk haartype
Toepassing: Wrijf een kleine hoeveelheid in de handpalmen en werk in het haar.
Juridische informatie
Fabrikant: Henkel AG & Co. KGaA, Henkelstraße 67, 40191, Düsseldorf, Duitsland, www.schwarzkopf.de/de/home.html

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor syoss Power Hold Gel Ultra Strong