syoss Shampoo Intense Volume, 440 ml

Zichtbaar volume en versterking voor luchtig haar

Nieuw!

€ 4,99

(€ 11,34 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 440 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 16. oktober

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor fijn & plat haar
  • Milde reiniging zonder te verzwaren
  • Met 3% collageen-liftcomplex

Vaak samen gekocht met Bali Care BALI CURLS Moisturising Conditioner, 250 ml

syoss Shampoo Intense Volume, 440 ml € 4,99 (€ 11,34 / L)
Bali Care BALI CURLS Moisturising Conditioner, 250 ml € 14,09 (€ 56,36 / L)
Totaalprijs: € 19,08
Beschrijving

De Shampoo Intense Volume van syoss is een vloeibare shampoo die speciaal is ontwikkeld voor fijn en plat haar en mild reinigt. De shampoo geeft het haar tot 48 uur zichtbaar meer volume en zorgt voor een langdurig gevoel van body.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Zichtbaar volume: Geeft tot 48 uur een volumineuze uitstraling.
  • Milde reiniging: Reinigt het haar zacht zonder het te verzwaren.
  • Collageen-liftcomplex: Verrijkt met een formule met 3% collageen-liftcomplex.
  • Versterking van binnenuit: Versterkt het haar van binnenuit en geeft het een luchtige textuur.
  • Verpakking met gerecycled materiaal: De fles bestaat voor 100% uit gerecycled kunststof (dop uitgezonderd).

Art. nr.: MUE-SYSV3
Inhoud: 440 ml
EAN: 4015100860481
Producentnummer: SYSV3
Merken: syoss
Toepassing: Masseer shampoo in vochtig haar tot aan de punten en spoel daarna grondig uit.
Ingrediënten (INCI)

Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Sodium Chloride, Cocamidopropyl Betaine, Hydrolyzed Keratin, Hydrolyzed Collagen, Sodium Benzoate, Parfum, Coco Glucoside, Glyceryl Oleate, Citric Acid, Peg-7 Glyceryl Cocoate, Glycol Distearate, Laureth-4, Peg-120 Methyl Glucose Dioleate, Hydrogenated Castor Oil, Benzyl Salicylate, Hexyl Cinnamal, Hydroxypropyl Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Citronellol, Tetramethyl Acetyloctahydronaphtalenes, Sodium Hydroxyde, Limonene, Linalyl Acetate, Linalool, Propylene Glycol, Sorbic Acid

Juridische informatie
Fabrikant: Henkel AG & Co. KGaA, Henkelstraße 67, 40191, Düsseldorf, Duitsland, www.schwarzkopf.de/de/home.html

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor syoss Shampoo Intense Volume