syoss Shampoo Men Intense Power, 440 ml

Grondige haarreiniging en frisheid voor de hoofdhuid

Nieuw!

€ 4,99

(€ 11,34 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 440 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 16. oktober

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor normaal mannenhaar
  • Met 4% cafeïne-energiecomplex
  • Versterkt & reinigt het haar

Vaak samen gekocht met Bali Care BALI CURLS Moisturising Conditioner, 250 ml

syoss Shampoo Men Intense Power, 440 ml € 4,99 (€ 11,34 / L)
Bali Care BALI CURLS Moisturising Conditioner, 250 ml € 14,09 (€ 56,36 / L)
Totaalprijs: € 19,08
Beschrijving

De Shampoo Men Intense Power van syoss is een vloeibare shampoo voor normaal mannenhaar die het haar grondig reinigt en een verzorgde uitstraling geeft. De formule zorgt voor een fris gevoel op de hoofdhuid en voor kracht en body in het haar.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Cafeïne-energiecomplex: Bevat 4% cafeïne-energiecomplex om de haarwortels te stimuleren.
  • Verzorgende keratine: Versterkt het haar van binnenuit.
  • Verpakking met gerecycled materiaal: De fles bestaat voor 100% uit gerecycled kunststof (dop uitgezonderd).

Art. nr.: MUE-SYSM3
Inhoud: 440 ml
EAN: 4015100860443
Producentnummer: SYSM3
Merken: syoss
Toepassing: Masseer shampoo in vochtig haar tot aan de punten en spoel daarna grondig uit.
Juridische informatie
Fabrikant: Henkel AG & Co. KGaA, Henkelstraße 67, 40191, Düsseldorf, Duitsland, www.schwarzkopf.de/de/home.html

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor syoss Shampoo Men Intense Power