syoss Wax Max Hold, 150 ml

Sterke stylingcontrole en een soepele finish voor je haar

Nieuw!

€ 4,99

(€ 33,27 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 150 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 16. oktober

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Toepassing op droog haar
  • Sterke stylingcontrole (holdniveau 5)
  • Zonder siliconen & alcohol

Vaak samen gekocht met Bali Care BALI CURLS Hydrating Curl Cream, 150 ml

syoss Wax Max Hold, 150 ml € 4,99 (€ 33,27 / L)
Bali Care BALI CURLS Hydrating Curl Cream, 150 ml € 13,09 (€ 87,27 / L)
Totaalprijs: € 18,08
Beschrijving

De Wax Max Hold van syoss is een haarwax voor langhoudende looks en sterke stylingcontrole. De wax geeft het haar vorm, glans en een gedefinieerde structuur zonder het te verzwaren.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Sterke fixatie: Biedt holdniveau 5 voor betrouwbare en langdurige fixatie.
  • Soepele finish: Geeft het haar vorm en glans zonder te plakken of resten achter te laten.
  • Verzorgend complex: Bevat een vitaminecomplex met panthenol en niacinamide.
  • Clean Styling: Formule zonder siliconen en alcohol (ethylalcohol).

Toepassing: Aanbrengen op droog haar.


Art. nr.: MUE-SYMXW
Inhoud: 150 ml
EAN: 4015100190526
Producentnummer: SYMXW
Merken: syoss
Toepassing: Wrijf een kleine hoeveelheid in de handpalmen en werk in het haar.
Juridische informatie
Fabrikant: Henkel AG & Co. KGaA, Henkelstraße 67, 40191, Düsseldorf, Duitsland, www.schwarzkopf.de/de/home.html

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor syoss Wax Max Hold