Terra Naturi ALOE VERA Moisture Boost Ampul, 6 ml

Verfrissende verzorging voor een voller huidgevoel

Nieuw!

€ 2,59

(€ 431,67 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 6 ml

Op voorraad

Bezorging uiterlijk op dinsdag, 06. oktober als je bestelt voor woensdag 23:59 uur.

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor een vochtarme huid
  • Met aloëverasap & hyaluron
  • Tot 24 uur hydratatie

Vaak samen gekocht met Terra Naturi FRESH & CLEAN Reinigingsgel, 150 ml

Terra Naturi ALOE VERA Moisture Boost Ampul, 6 ml € 2,59 (€ 431,67 / L)
Terra Naturi FRESH & CLEAN Reinigingsgel, 150 ml € 2,99 (€ 19,93 / L)
Totaalprijs: € 5,58
Beschrijving

De ALOE VERA Moisture Boost Ampul van Terra Naturi is een gezichtsampul die de huid intensief hydrateert, tot 24 uur hydratatie biedt en voor een voller huidgevoel zorgt.

Alle highlights in één oogopslag:

  • 24 uur hydratatie: Ondersteunt de vochtbalans en helpt vocht in de huid vast te houden.
  • Gladdere uitstraling: Laat droogtelijntjes gladder lijken.
  • Verfrissende verzorging: Laat de huid verfrist aanvoelen.
  • Formule met aloëverasap: Bevat daarnaast glycerine, betaïne en hyaluronzuur.

Art. nr.: MUE-490667
Inhoud: 6 ml
EAN: 4046104004533
Producentnummer: 490667
Merken: Terra Naturi
Huidtype: Elk huidtype
Ingrediënten (INCI)

Aqua, Alcohol[1], Glycerin, Betaine, Aloe Barbadensis Leaf Juice[1], Sodium Hyaluronate, Caprylyl/Capryl Glucoside, Levulinic Acid, Xanthan Gum, Sodium Levulinate, Parfum[2], Sodium Hydroxyde, Benzyl Salicylate[2], Geraniol[2], Geranyl Acetate[2], Linalool[2]

  1. ingrediënten uit gecontroleerde biologische teelt
  2. uit natuurlijke etherische oliën
Opmerking over de Ampullenkuur
Gebruik van de ampul
Juridische informatie
Fabrikant: Femia Cosmetic Vertriebsgesellschaft mbH, Gut Weide 1, 52078, Aachen, Duitsland, www.femia.de

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Terra Naturi ALOE VERA Moisture Boost Ampul