Terra Naturi COLOR & GLANZ Conditioner, 200 ml

Verzorgende conditioner voor makkelijk doorkambaar haar en een natuurlijke glans

Nieuw!

€ 2,29

(€ 11,45 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 200 ml

Nog 6 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op dinsdag, 06. oktober als je bestelt voor woensdag 23:59 uur.

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor gekleurd & dof haar
  • Met biologische granaatappel & biologische arganolie
  • Vegan formule zonder siliconen

Vaak samen gekocht met Bali Care BALI CURLS Nourishing Shampoo, 250 ml

Terra Naturi COLOR & GLANZ Conditioner, 200 ml € 2,29 (€ 11,45 / L)
Bali Care BALI CURLS Nourishing Shampoo, 250 ml € 14,09 (€ 56,36 / L)
Totaalprijs: € 16,38
Beschrijving

De COLOR & GLANZ Conditioner van Terra Naturi is een vloeibare conditioner voor gekleurd en dof haar. Hij verzorgt je haar, maakt de haarstructuur gladder en ondersteunt de doorkambaarheid na het wassen voor een glanzende finish.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Voor gekleurd haar: Speciaal afgestemd op de behoeften van gekleurd en dof haar.
  • Waardevolle ingrediënten: De formule bevat biologisch granaatappelextract en biologische arganolie.
  • Betere doorkambaarheid: Maakt de haarstructuur gladder en vergemakkelijkt het kammen na het wassen.
  • Zonder siliconen en vegan: Vegan formule zonder siliconen voor een licht haargevoel.
  • Soepele finish: Geeft het haar een verzorgde uitstraling en glans.

Art. nr.: MUE-600-90-0005-NEU
Inhoud: 200 ml
EAN: 2200308937024
Producentnummer: 600-90-0005 NEU
Merken: Terra Naturi
Haartype: Broos haar, Gekleurd haar, Elk haartype
Toepassing: Gelijkmatig in het vochtige haar verdelen, kort laten inwerken en vervolgens grondig uitspoelen.
Ingrediënten (INCI)

Aqua, Sodium Coco­ Sulfate, Coco Glucoside, Sodium Chloride, Citric Acid, Glyceryl Oleate, Sodium Benzoate, Parfum, Potassium Sorbate, Glycerin, Sodium Phytate, Glucosyl Hesperidin, Melissa Officinalis Leaf Extract, Hordeum Distichon (Barley) Extract, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Punica Granatum (Pomegranate) Fruit Extract, Tocopherol (Vitamin E), Hydrogenated Palm Glycerides Citrate

Juridische informatie
Fabrikant: dreibio GmbH, Waldenserstraße 2-4, 10551, Berlin, Duitsland, www.dreibio.de

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Terra Naturi COLOR & GLANZ Conditioner

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder