Terra Naturi Espresso Yourself Lipliner, Espresso Brown (2,50 g)

Precies aanbrengen en verzorgen van je lipcontouren

Nieuw!

€ 1,89

(€ 756,00 / kg, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Kleur: Espresso Brown

Nog 6 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op dinsdag, 06. oktober als je bestelt voor woensdag 23:59 uur.

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor een gedefinieerde lipcontour
  • Met biologische jojobaolie
  • Precies aanbrengen

Vaak samen gekocht met Terra Naturi Lipstick Matte, 4 - Charming (4 g)

Terra Naturi Espresso Yourself Lipliner, Espresso Brown (2,50 g) € 1,89 (€ 756,00 / kg)
Terra Naturi Lipstick Matte, 4 - Charming (4 g) € 3,79 (€ 947,50 / kg)
Totaalprijs: € 5,68
Beschrijving

De Espresso Yourself Lipliner van Terra Naturi zorgt voor een gedefinieerde lipcontour en is precies aan te brengen.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Precies aanbrengen: Maakt het mogelijk om de lipcontour exact te omlijnen.
  • Gedefinieerde lipcontour: Geeft je lippen een geaccentueerde omlijning.
  • Met biologische jojobaolie: Formule verrijkt met biologische jojobaolie.

Art. nr.: MUE-6373400
Inhoud: 2,50 g
EAN: 2200311198566
Producentnummer: 6373400
Merken: Terra Naturi
Ingrediënten (INCI)

Ricinus Communis Seed Oil[1], Isoamyl Laurate, Copernicia Cerifera (Carnauba) Cera[1], Euphorbia Cerifera (Candelilla) Cera, Caprylic/Capric Triglyceride, Polyglyceryl-3 Diisostearate, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil[1], Oryza Sativa (Rice) Bran Cera, Rhus Verniciflua Peel Wax, Tocopherol (Vitamin E), Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil, Ascorbyl Palmitate, Benzyl Alcohol[2], CI 77891, CI 77491, CI 77492, CI 77742, CI 77499

  1. ingrediënten uit gecontroleerde biologische teelt
  2. uit natuurlijke etherische oliën
Juridische informatie
Fabrikant: LOGOCOS Naturkosmetik GmbH & Co. KG, Zur Kräuterwiese 2, 31020, Salzhemmendorf, Duitsland, www.logocos.de

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Terra Naturi Espresso Yourself Lipliner