Terra Naturi Eyeshadow Palette, Lilac Rose-Lilac Rose (7,20 g)

Veelzijdige oogmake-up met hoge dekking en eenvoudig aanbrengen

Nieuw!

€ 6,69

(€ 929,17 / kg, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Kleur: Lilac Rose-Lilac Rose

Nog 6 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op dinsdag, 06. oktober als je bestelt voor woensdag 23:59 uur.

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor alledaagse & avondlooks
  • Fluweelzachte poedertextuur met marulaolie
  • Matte & glanzende nuances

Vaak samen gekocht met Terra Naturi Mascara Waterproof, 10 ml

Terra Naturi Eyeshadow Palette, Lilac Rose-Lilac Rose (7,20 g) € 6,69 (€ 929,17 / kg)
Terra Naturi Mascara Waterproof, 10 ml € 3,99 (€ 399,00 / L)
Totaalprijs: € 10,68
Beschrijving

De Eyeshadow Palette van Terra Naturi combineert 12 op elkaar afgestemde nuances voor veelzijdige alledaagse looks en avondmake-up.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Veelzijdige nuances: Matte en glanzende tinten met een intense kleur en hoge dekking.
  • Fluweelzachte textuur: Poedertextuur verrijkt met marulaolie.
  • Eenvoudig blenden: Gemakkelijk aan te brengen voor een gelijkmatige finish.

Toepassing: Met een penseel of vinger op het ooglid aanbrengen. Lichte tinten kunnen als highlighter in het gezicht worden gebruikt, terwijl donkere tinten ideaal zijn voor de buitenste ooghoek.


Art. nr.: MUE-100075
Inhoud: 7,20 g
EAN: 2200301337852
Producentnummer: 100075
Merken: Terra Naturi
Ingrediënten (INCI)

Mica, Caolin Clay, Caprylic/Capric Triglyceride, Copernicia Cerifera (Carnauba) Cera, Magnesium Stearate, CI 77891, CI 77742, Glyceryl Caprylate, Pentylene Glycol, CI 77491, Sclerocarya Birrea (Marula) Seed Oil, CI 77492, Magnolia Officinalis Bark Extract, CI 77499, Tin Oxide, Alumina, Magnesium Oxide, Macadamia Ternifolia Seed Oil, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Tocopherol (Vitamin E), Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil, Talc, Ricinus Communis Seed Oil, P-Anisic Acid, Synthetic Fluorphlogopite, CI 77510

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Terra Naturi Eyeshadow Palette

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder