Terra Naturi HAPPY LIME Vloeibare Zeep, 500 ml

Milde handreiniging en een verzorgd huidgevoel voor elke dag

Nieuw!

€ 2,89

(€ 5,78 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 500 ml

Nog 8 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op dinsdag, 06. oktober als je bestelt voor woensdag 23:59 uur.

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor elk huidtype
  • Met biologisch limoenextract
  • Milde plantaardige wasstoffen

Vaak samen gekocht met Terra Naturi MEN Active Wild 3in1 Douchegel, 200 ml

Terra Naturi HAPPY LIME Vloeibare Zeep, 500 ml € 2,89 (€ 5,78 / L)
Terra Naturi MEN Active Wild 3in1 Douchegel, 200 ml € 2,09 (€ 10,45 / L)
Totaalprijs: € 4,98
Beschrijving

De HAPPY LIME Vloeibare Zeep van Terra Naturi reinigt de handen mild met wasstoffen op plantaardige basis en is geschikt voor elk huidtype. Na elk gebruik voelen je handen schoon en verzorgd aan en blijft een aangename geur achter.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Milde reiniging: Op basis van plantaardige wasstoffen voor dagelijks gebruik.
  • Fruitige ingrediënten: Formule met biologisch limoenextract en biologisch sinaasappelextract.
  • Plantaardige formule: Gemaakt met vegan ingrediënten.
  • Eenvoudig in gebruik: De praktische pompdispenser maakt doseren en verdelen eenvoudig.

Art. nr.: MUE-LIME500ML
Inhoud: 500 ml
EAN: 4053776027142
Producentnummer: LIME500ML
Merken: Terra Naturi
Huidtype: Elk huidtype
Juridische informatie
Fabrikant: dreibio GmbH, Waldenserstraße 2-4, 10551, Berlin, Duitsland, www.dreibio.de

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Terra Naturi HAPPY LIME Vloeibare Zeep