Terra Naturi Intensive Care Lippenbalsem, 4,80 g

Verzorgende lipverzorging met waardevolle oliën en romige textuur

Nieuw!

€ 1,39

(€ 289,58 / kg, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 4,80 g

Nog 6 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op dinsdag, 06. oktober als je bestelt voor woensdag 23:59 uur.

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor zeer droge lippen
  • Met 15% biologische sheaboter & biologische arganolie
  • Laat een zacht gevoel achter

Vaak samen gekocht met Terra Naturi Lipstick Matte, 4 - Charming (4 g)

Terra Naturi Intensive Care Lippenbalsem, 4,80 g € 1,39 (€ 289,58 / kg)
Terra Naturi Lipstick Matte, 4 - Charming (4 g) € 3,79 (€ 947,50 / kg)
Totaalprijs: € 5,18
Beschrijving

De Intensive Care Lippenbalsem van Terra Naturi is speciaal ontwikkeld voor de behoeften van zeer droge lippen. De rijke formule ondersteunt een zacht lipgevoel en geeft je lippen een verzorgde uitstraling.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Voor zeer droge lippen: Biedt gerichte verzorging voor merkbaar soepele lippen.
  • Rijke formule: Bevat 15% biologische sheaboter, biologische arganolie en waardevolle oliën en wassen.
  • Romige textuur: Is moeiteloos aan te brengen en laat een aangenaam zacht gevoel achter.

Art. nr.: MUE-1110784600
Inhoud: 4,80 g
EAN: 2200306626814
Producentnummer: 1110784600
Merken: Terra Naturi
Huidtype: Elk huidtype, Droge huid
Ingrediënten (INCI)

Ricinus Communis Seed Oil, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter[1], Euphorbia Cerifera (Candelilla) Cera, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil[1], Persea Gratissima (Avocado) Oil, Copernicia Cerifera (Carnauba) Cera, Benzyl Alcohol, Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil, Prunus Persica Kernel Oil, Bisabolol, Citrus Aurantium Peel Oil, Euterpe Oleracea Fruit Oil, Glycerin Soja Oil, Limonene, Linalool, Parfum, Tocopherol (Vitamin E)

  1. uit gecontroleerde biologische teelt
Juridische informatie
Fabrikant: Lipomaidsan Cosmetic Production GmbH, Trifthofstraße 57, 82362, Weilheim, Duitsland, www.lipomaidsan.com/de

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Terra Naturi Intensive Care Lippenbalsem

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder