Terra Naturi VITAL Verstevigend Intensief Serum, 30 ml

Intensieve hydratatie en versteviging voor je gezichtsverzorging

Nieuw!

€ 5,09

(€ 169,67 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 30 ml

Nog 4 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op dinsdag, 06. oktober als je bestelt voor woensdag 23:59 uur.

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor de veeleisende & rijpere huid
  • Fluweelzacht & glad huidgevoel
  • Met biologische granaatappel & hyaluronzuur

Vaak samen gekocht met Terra Naturi VITAL Verstevigende Dagcrème, 50 ml

Terra Naturi VITAL Verstevigend Intensief Serum, 30 ml € 5,09 (€ 169,67 / L)
Terra Naturi VITAL Verstevigende Dagcrème, 50 ml € 2,49 (€ 49,80 / L)
Totaalprijs: € 7,58
Beschrijving

Het VITAL Verstevigend Intensief Serum van Terra Naturi is een gezichtsserum voor de veeleisende en rijpere huid dat intensief hydrateert en de huid verstevigt. Het zorgt voor een fluweelzacht en glad huidgevoel en beschermt tegen uitdroging.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Voor de rijpere huid: Speciaal afgestemd op de behoeften van de veeleisende huid.
  • Intensieve hydratatie: Formule met biologische granaatappel, plantaardige glycerine en duo-hyaluronzuur bindt vocht en laat de huid voller ogen.
  • Waardevolle verzorging: Een lipidencombinatie van biologische zonnebloemolie, biologische amandelolie en biologische arganolie voorziet de huid van essentiële vetzuren.
  • Versterkende formule: Ondersteunt het herstel van de huid en versterkt de natuurlijke barrièrefunctie.
  • Gladder huidgevoel: Helpt droogtelijntjes en een trekkerig gevoel merkbaar te verminderen.

Art. nr.: MUE-490693
Inhoud: 30 ml
EAN: 4046104004663
Producentnummer: 490693
Merken: Terra Naturi
Huidtype: Elk huidtype, Rijpe huid
Toepassing: Breng een kleine hoeveelheid van het serum aan op een schone, droge huid van het gezicht en laat het volledig intrekken. Je kunt het serum alleen of vóór jouw gebruikelijke verzorgingscrème aanbrengen.
Ingrediënten (INCI)

Aqua, Glycerin, Alcohol[1], Betaine, Coco Caprylate/Caprate, Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil[1], Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil[1], Octyldodecanol, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil[1], Punica Granatum (Pomegranate) Fruit Extract[1], Hydrolyzed Vegetable Protein, Sodium Hyaluronate, Tocopherol (Vitamin E), Sodium Levulinate, Cetearylalcohol, Xanthan Gum, Carrageenan, Levulinic Acid, Sodium Anisate, Parfum, Sodium Citrate, Citric Acid, Magnesium Stearate, Limonene[2], Citral[2], Linalool[2], Geraniol[2]

  1. ingrediënten uit gecontroleerde biologische teelt
  2. uit natuurlijke etherische oliën
Juridische informatie
Fabrikant: Femia Cosmetic Vertriebsgesellschaft mbH, Gut Weide 1, 52078, Aachen, Duitsland, www.femia.de

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Terra Naturi VITAL Verstevigend Intensief Serum

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder