Terra Naturi VITAMIN GLOW Beauty Booster Ampul, 2 ml

Intensieve hydraterende verzorging voor een stralende huid

Nieuw!

€ 0,99

(€ 495,00 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 2 ml

Op voorraad

Bezorging uiterlijk op dinsdag, 06. oktober als je bestelt voor woensdag 23:59 uur.

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • 24-uurs hydraterende formule
  • Met biologische abrikozenpitolie & hyaluron
  • Voor een soepele & volle huid

Vaak samen gekocht met Terra Naturi FRESH & CLEAN Reinigingsgel, 150 ml

Terra Naturi VITAMIN GLOW Beauty Booster Ampul, 2 ml € 0,99 (€ 495,00 / L)
Terra Naturi FRESH & CLEAN Reinigingsgel, 150 ml € 2,99 (€ 19,93 / L)
Totaalprijs: € 3,98
Beschrijving

De VITAMIN GLOW Beauty Booster Ampul van Terra Naturi is een gezichtsampul met olieparels die je huid intensief hydrateert en een frisse uitstraling geeft.

Alle highlights in één oogopslag:

  • 24-uurs hydraterende formule: Hydrateert intensief en laat de huid voller ogen.
  • Met biologische abrikozenpitolie: Verzorgt de huid, vult lipiden aan en beschermt tegen uitdroging.
  • Hyaluron en vitamine E: Helpt water in de vochtreserves van de huid te binden en ondersteunt de bescherming van de huid tegen schadelijke invloeden van buitenaf en huidveroudering door licht.

Art. nr.: MUE-490633
Inhoud: 2 ml
EAN: 4046104004458
Producentnummer: 490633
Merken: Terra Naturi
Huidtype: Elk huidtype
Ingrediënten (INCI)

Aqua, Alcohol[1], Caprylic/Capric/Succinic Triglyceride, Glycerin, Betaine, Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil[1], Hippophae Rhamnoides (Sanddorn) Fruit Extract, Rosmarinus Officinalis Leaf Extract, Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil, Tocopherol (Vitamin E), Sodium Hyaluronate, Sodium Levulinate, Xanthan Gum, Levulinic Acid, Parfum, Sodium Anisate, Calcium Chloride, Gellan Gum, Citrus Aurantium Peel Oil, Citrus Lemon Peel Oil[2], Limonene[2], Linalool[2], Pinene[2]

  1. ingrediënten uit gecontroleerde biologische teelt
  2. uit natuurlijke etherische oliën
Opmerking over de Ampullenkuur
Gebruik van de ampul
Juridische informatie
Fabrikant: Femia Cosmetic Vertriebsgesellschaft mbH, Gut Weide 1, 52078, Aachen, Duitsland, www.femia.de

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Terra Naturi VITAMIN GLOW Beauty Booster Ampul

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder