VANDINI Hydro Magnoliabloesem & Amandelmelk Geschenkverpakking 2-delig, 400 ml

Lichaamsverzorgingsset voor milde reiniging en verzorging

Nieuw!

€ 8,99

(€ 22,48 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 400 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 16. oktober

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor de normale tot droge huid
  • Met magnoliabloesem & amandelmelk
  • Soepel huidgevoel & vegan

Vaak samen gekocht met Jean&Len Mango & Avocado Douchegel, 250 ml

VANDINI Hydro Magnoliabloesem & Amandelmelk Geschenkverpakking 2-delig, 400 ml € 8,99 (€ 22,48 / L)
Jean&Len Mango & Avocado Douchegel, 250 ml € 3,19 (€ 12,76 / L)
Totaalprijs: € 12,18
Beschrijving

De Hydro Magnoliabloesem & Amandelmelk Geschenkverpakking 2-delig van VANDINI is een cadeauset voor het lichaam die speciaal is samengesteld voor de normale tot droge huid. De set combineert een verzorgende douchegel en een bodylotion voor de dagelijkse lichaamsverzorging.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Voor de normale tot droge huid: Afgestemd op de behoeften van deze huidtypes.
  • Subtiele geur: Heeft een geur van magnoliabloesem en amandelmelk.
  • Verzorgende combinatie: De set bevat een verzorgende douchegel voor milde reiniging en een bodylotion.
  • Verzorgende ingrediënten: Formule met magnoliabloesemwater, amandelmelk, vitamine B5 en allantoïne.
  • Soepel huidgevoel: De bodylotion trekt snel in en helpt het natuurlijke evenwicht van de huid te behouden.

Art. nr.: MUE-44342250
Inhoud: 400 ml
EAN: 4003583221646
Producentnummer: 44342250
Merken: VANDINI
Huidtype: Normale huid, Droge huid
Ingrediënten (INCI)

Verzorgende Douchegel

Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Chloride, Glycerin, Allantoin, Panthenol, Tocopherol (Vitamin E), Ascorbyl Palmitate, Magnolia Champaca Flower Water, Prunus Amygdalus Dulcis Fruit Extract, Parfum, Glyceryl Oleate, Coco Glucoside, Peg-4 Rapeseedamide, Glycol Distearate, Glyceryl Stearate, Alcohol, Hydrogenated Palm Glycerides Citrate, Lecithin, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Benzoic Acid, Tetramethyl Acetyloctahydronaphtalenes, Benzyl Salicylate, Citric Acid, Sodium Hydroxyde, CI 16185, CI 47005

Bodylotion

Aqua, Canola Oil, Glycerin, Cetearylalcohol, Glyceryl Stearate, Allantoin, Magnolia Champaca Flower Water, Prunus Amygdalus Dulcis Fruit Extract, Parfum, Sorbit, Sodium Cetearyl Sulfate, Xanthan Gum, Alcohol, Phenoxyethanol, Benzyl Alcohol, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Tetramethyl Acetyloctahydronaphtalenes, Benzyl Salicylate, Alpha-Isomethyl Ionone, Vanillin, Sodium Chloride, Citric Acid, Sodium Hydroxyde

Juridische informatie
Fabrikant: Mann & Schröder GmbH, Bahnhofstraße 14, 74936, Siegelsbach , Duitsland, www.mann-schroeder.de

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor VANDINI Hydro Magnoliabloesem & Amandelmelk Geschenkverpakking 2-delig