VANDINI Hydro Magnoliabloesem & Amandelmelk Verzorgende Douchegel, 200 ml

Milde lichaamsreiniging voor een soepel huidgevoel

Nieuw!

€ 3,99

(€ 19,95 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 200 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 16. oktober

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor de normale tot droge huid
  • Met magnoliabloesem & amandelmelk
  • Zonder siliconen & parabenen

Vaak samen gekocht met Jean&Len Mango & Avocado Douchegel, 250 ml

VANDINI Hydro Magnoliabloesem & Amandelmelk Verzorgende Douchegel, 200 ml € 3,99 (€ 19,95 / L)
Jean&Len Mango & Avocado Douchegel, 250 ml € 3,19 (€ 12,76 / L)
Totaalprijs: € 7,18
Beschrijving

De Hydro Magnoliabloesem & Amandelmelk Verzorgende Douchegel van VANDINI reinigt de normale tot droge huid mild en helpt de natuurlijke vochtbalans te behouden. De romige textuur vormt fijn schuim en zorgt voor een merkbaar soepel en verzorgd huidgevoel.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Milde huidreiniging: Speciaal afgestemd op de behoeften van de normale tot droge huid.
  • Verzorgend Hydro-complex: Formule met vitamine B5, allantoïne, magnoliabloesemwater en amandelmelk.
  • Subtiele geur: Omhult de huid met een mild-bloemige geur.
  • Vegan formule: Vegan samenstelling zonder siliconen, parabenen en minerale oliën.

Art. nr.: MUE-44342220
Inhoud: 200 ml
EAN: 4003583221615
Producentnummer: 44342220
Merken: VANDINI
Huidtype: Normale huid, Droge huid
Toepassing: Wrijf de gel in de handpalmen en laat het schuimen. Daarna voorzichtig op een vochtige huid verdelen en grondig afspoelen.
Juridische informatie
Fabrikant: Mann & Schröder GmbH, Bahnhofstraße 14, 74936, Siegelsbach , Duitsland, www.mann-schroeder.de

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor VANDINI Hydro Magnoliabloesem & Amandelmelk Verzorgende Douchegel