VANDINI Men Jungle Trail 3-in-1 Douchegel, 200 ml

Verkwikkende 3-in-1-reiniging voor lichaam, gezicht en haar

Nieuw!

€ 4,89

(€ 24,45 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 200 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 16. oktober

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor elk huidtype
  • Sprankelend-frisse geur
  • Vegan formule zonder siliconen

Vaak samen gekocht met NIVEA MEN Fresh Active Deodorant Pump Spray, 75 ml

VANDINI Men Jungle Trail 3-in-1 Douchegel, 200 ml € 4,89 (€ 24,45 / L)
NIVEA MEN Fresh Active Deodorant Pump Spray, 75 ml € 6,49 (€ 86,53 / L)
Totaalprijs: € 11,38
Beschrijving

De Men Jungle Trail 3-in-1 Douchegel van VANDINI biedt een verkwikkende en grondige reiniging voor lichaam, gezicht en haar. De formule is geschikt voor elk huidtype en zorgt voor een aangenaam en verfrist huidgevoel.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Veelzijdig gebruik: Reinigt lichaam, gezicht en haar grondig in één stap.
  • Verzorgende formule: Bevat bamboewater en guarana voor een fris huidgevoel.
  • Verfrissende geur: Heeft een sprankelend-frisse, verkwikkende geur die lang aanhoudt.
  • Vegan formule: Vegan formule zonder siliconen, parabenen, alcohol en PEG.

Art. nr.: MUE-44342400
Inhoud: 200 ml
EAN: 4003583221738
Producentnummer: 44342400
Merken: VANDINI
Huidtype: Elk huidtype
Juridische informatie
Fabrikant: Mann & Schröder GmbH, Bahnhofstraße 14, 74936, Siegelsbach , Duitsland, www.mann-schroeder.de

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor VANDINI Men Jungle Trail 3-in-1 Douchegel

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder