VANDINI Nutri Pioenroosbloesem & Arganolie Bodylotion, 200 ml

Rijke lichaamsverzorging voor een soepel huidgevoel

Nieuw!

€ 4,99

(€ 24,95 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 200 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 16. oktober

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor een huid die snel droog aanvoelt
  • Met arganolie & pioenroosbloesem
  • Vegan formule zonder parabenen & alcohol

Vaak samen gekocht met Jean&Len Mango & Avocado Douchegel, 250 ml

VANDINI Nutri Pioenroosbloesem & Arganolie Bodylotion, 200 ml € 4,99 (€ 24,95 / L)
Jean&Len Mango & Avocado Douchegel, 250 ml € 3,19 (€ 12,76 / L)
Totaalprijs: € 8,18
Beschrijving

De Nutri Pioenroosbloesem & Arganolie Bodylotion van VANDINI is een rijke bodylotion voor een huid die snel droog aanvoelt. De lotion is gemakkelijk te verdelen, trekt snel in zonder een vettig laagje achter te laten en zorgt voor een merkbaar soepel huidgevoel.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Voor de droge huid: Speciaal afgestemd op de behoeften van een huid die snel droog aanvoelt.
  • Verzorgend complex: Formule met arganolie, pioenroosbloesemextract, rozenbloesemwater en een Nutri-complex van sheaboter en allantoïne.
  • Aangenaam huidgevoel: Trekt snel in zonder een vettig laagje achter te laten en zorgt voor een merkbaar soepel resultaat.
  • Bloemige geur: Laat een subtiele bloemige geur achter op de huid.
  • Vegan formule: Vegan samenstelling zonder parabenen, alcohol, minerale oliën en PEG's.

Art. nr.: MUE-44342280
Inhoud: 200 ml
EAN: 4003583221677
Producentnummer: 44342280
Merken: VANDINI
Huidtype: Droge huid
Toepassing: Masseer in op een schone, droge huid en laat intrekken.
Juridische informatie
Fabrikant: Mann & Schröder GmbH, Bahnhofstraße 14, 74936, Siegelsbach , Duitsland, www.mann-schroeder.de

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor VANDINI Nutri Pioenroosbloesem & Arganolie Bodylotion

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder