VANDINI Nutri Pioenroosbloesem & Arganolie Handcrème, 75 ml

Soepele huid en snelle absorptie voor dagelijkse verzorging

Nieuw!

€ 3,99

(€ 53,20 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 75 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 16. oktober

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor de droge huid
  • Met arganolie & pioenroosbloesem
  • Vegan formule zonder siliconen

Vaak samen gekocht met Dr. Bronner's Hand Cleansing Spray Lavender, 60 ml

VANDINI Nutri Pioenroosbloesem & Arganolie Handcrème, 75 ml € 3,99 (€ 53,20 / L)
Dr. Bronner's Hand Cleansing Spray Lavender, 60 ml € 7,09 (€ 118,17 / L)
Totaalprijs: € 11,08
Beschrijving

De Nutri Pioenroosbloesem & Arganolie Handcrème van VANDINI is ontwikkeld voor de droge huid en is ideaal voor de dagelijkse handverzorging. De crème trekt snel in en zorgt voor een soepel en aangenaam huidgevoel.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Voor de droge huid: Speciaal afgestemd op de behoeften van droge handen.
  • Verzorgende formule: Bevat arganolie, pioenroosbloesemextract en een verzorgingscomplex van bloemenwater.
  • Aangenaam in gebruik: Trekt snel in, plakt niet en is gemakkelijk te verdelen.
  • Bloemige geur: Geeft tijdens de verzorging een subtiele pioenroosgeur.
  • Vegan formule: Vegan formule zonder siliconen, parabenen en minerale oliën.

Art. nr.: MUE-44342290
Inhoud: 75 ml
EAN: 4003583221684
Producentnummer: 44342290
Merken: VANDINI
Huidtype: Droge huid
Toepassing: Masseer zachtjes in droge, schone handen. Herhaal indien nodig meerdere keren per dag.
Juridische informatie
Fabrikant: Mann & Schröder GmbH, Bahnhofstraße 14, 74936, Siegelsbach , Duitsland, www.mann-schroeder.de

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor VANDINI Nutri Pioenroosbloesem & Arganolie Handcrème