Wild Stripes Gezichtspatches Leo, 14 stuks

Gerichte verzorging voor een verfijnd huidbeeld

Nieuw!

€ 4,89

(€ 0,35 / st., Incl. 6% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 14 stuks

Nog 8 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op donderdag, 08. oktober als je bestelt voor zondag 23:59 uur.

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor elk huidtype
  • Met hyaluronzuur & niacinamide
  • Praktische hydrocolloïdpleisters

Vaak samen gekocht met GARNIER SkinActive PureActive Anti-Onzuiverheden Gelstick, 10 ml

Wild Stripes Gezichtspatches Leo, 14 stuks € 4,89 (€ 0,35 / st.)
GARNIER SkinActive PureActive Anti-Onzuiverheden Gelstick, 10 ml € 7,09 (€ 709,00 / L)
Totaalprijs: € 11,98
Beschrijving

De Gezichtspatches Leo van Wild Stripes zijn hydrocolloïdpleisters voor het gezicht met luipaardpatroon, speciaal ontwikkeld voor gerichte huidverzorging. Ze hydrateren je huid en dragen bij aan een egaler huidbeeld.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Verzorgende ingrediënten: De formule bevat hyaluronzuur en niacinamide.
  • Bescherming van de huidbarrière: Helpt de vochtbarrière van de huid in stand te houden.
  • Verfijnd huidbeeld: Kan het huidbeeld verfijnen en poriën zichtbaar verkleinen.

Toepassing:

De huid moet vóór gebruik schoon en vrij van cosmetische olie en make-up zijn. Breng de pleisters naar wens aan en vermijd daarbij de huid rond de ogen en de lippen. Je kunt de pleisters zowel overdag als 's nachts gebruiken.


Waarschuwingen:

  • Direct na het openen van de beschermfolie gebruiken.
  • De beschermfolie is verzegeld met natuurlijk rubberlatex.
  • Niet op grotere wonden aanbrengen. Verwijder de pleister als de wond hevig bloedt, de huid geïrriteerd raakt of er een infectie ontstaat.
  • Niet geschikt voor kinderen jonger dan 3 jaar.
  • In zeldzame gevallen kunnen jonge kinderen met een bijzonder gevoelige huid op het product reageren. Dit kan het gevolg zijn van warmte, vocht en andere factoren, vooral wanneer het product op het gezicht wordt gebruikt. Raadpleeg in dergelijke gevallen onmiddellijk een arts!
  • Mensen met diabetes moeten vóór gebruik medisch advies inwinnen.
  • Elk ernstig incident dat zich in verband met het product heeft voorgedaan, moet worden gemeld aan de fabrikant en de bevoegde autoriteit van de lidstaat waar de gebruikers gevestigd zijn.

Art. nr.: MUE-WS-FP-AN-101
Inhoud: 14 stuks
EAN: 4063528101211
Producentnummer: WS-FP-AN-101
Merken: Wild Stripes
Huidtype: Elk huidtype
Ingrediënten (INCI)

Hydrogenated Poly (C6-20 Olefin), Cellulose Gum, Styrene/Isoprene Copolymer, Paraffinum Liquidum, Pentaerythrityl Tetra-Di-T-Butylhydroxyhydrocinnamate, Niacinamide, Aqua, Sodium Hyaluronate

Juridische informatie
Fabrikant: New Flag GmbH, Leopoldstraße 154, 80804, München, Duitsland, info@new-flag.com

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Wild Stripes Gezichtspatches Leo