adidas Deodorant Spray Men Ice Dive, 150 ml

Betrouwbare bescherming voor het hele lichaam en een koele, aquatische geur

Nieuw!

€ 3,89

(€ 25,93 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 150 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op donderdag, 15. oktober

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor heren
  • Koel-aquatische geur
  • Langdurige frisheidsbescherming

Vaak samen gekocht met adidas Women Douchegel Vibes Get Comfy, 250 ml

adidas Deodorant Spray Men Ice Dive, 150 ml € 3,89 (€ 25,93 / L)
adidas Women Douchegel Vibes Get Comfy, 250 ml € 3,29 (€ 13,16 / L)
Totaalprijs: € 7,18
Beschrijving

De Deodorant Spray Men Ice Dive van adidas is een all-over-bodyspray voor mannen die geschikt is voor het hele lichaam en zorgt voor een aangenaam huidgevoel.

Producthighlights in één oogopslag:

  • Koele geur: Laat een langdurige, koele en aquatische geur achter.
  • Trekt snel in: Trekt snel in en laat geen plakkerig gevoel op de huid achter.
  • Geen resten: Laat geen witte resten of vlekken op je kleding achter.
  • Eenvoudig gebruik: Overtuigt door de ongecompliceerde toepassing met spray.

Art. nr.: MUE-99350150010
Inhoud: 150 ml
EAN: 3616307110730
Producentnummer: 99350150010
Merken: adidas
Toepassing: Spray op de okselhuid vanaf een afstand van ongeveer 15 cm. Laat het volledig drogen voor contact met kleding. Niet gebruiken op geïrriteerde huid.
Juridische informatie
Fabrikant: Coty Beauty Germany GmbH, Berliner Allee 65, 64295, Darmstadt, Duitsland, www.coty.com

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor adidas Deodorant Spray Men Ice Dive