adidas Deodorant Spray Men Victory League, 150 ml

Betrouwbare frisheidsbescherming en gerichte toepassing

Nieuw!

€ 3,89

(€ 25,93 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 150 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op donderdag, 15. oktober

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor het hele lichaam
  • Kruidige, verkwikkende geur
  • Eenvoudig aan te brengen dankzij de spraykop

Vaak samen gekocht met adidas Women Douchegel Vibes Get Comfy, 250 ml

adidas Deodorant Spray Men Victory League, 150 ml € 3,89 (€ 25,93 / L)
adidas Women Douchegel Vibes Get Comfy, 250 ml € 3,29 (€ 13,16 / L)
Totaalprijs: € 7,18
Beschrijving

De Deodorant Spray Men Victory League van adidas zorgt voor een langdurig fris gevoel tijdens je dagelijkse verzorgingsroutine. De spray onderscheidt zich door zijn kruidige, verkwikkende geur en kan eenvoudig over het hele lichaam worden gebruikt.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Verkwikkende geur: Overtuigt met een compositie van aromatische, kruidige noten voor een fris gevoel.
  • Voor het hele lichaam: Laat zich eenvoudig en gelijkmatig over de huid verdelen.
  • Precieze dosering: De praktische spraykop maakt gericht aanbrengen mogelijk.
  • Dagelijkse verzorging: Ideaal als betrouwbare verzorging voor elke dag.

Art. nr.: MUE-99350150036
Inhoud: 150 ml
EAN: 3616307475952
Producentnummer: 99350150036
Merken: adidas
Toepassing: Spray op de okselhuid vanaf een afstand van ongeveer 15 cm. Laat het volledig drogen voor contact met kleding. Niet gebruiken op geïrriteerde huid.
Juridische informatie
Fabrikant: Coty Beauty Germany GmbH, Berliner Allee 65, 64295, Darmstadt, Duitsland, www.coty.com

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor adidas Deodorant Spray Men Victory League

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder