adidas Men 3-in-1 Douchegel After Sport, 250 ml

Verfrissende 3-in-1-reiniging voor een schoon gevoel

Nieuw!

€ 3,29

(€ 13,16 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 250 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op donderdag, 15. oktober

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor lichaam, gezicht & haar
  • Verkoelende & aromatische geur
  • Speciaal afgestemd op gebruik na het sporten

Vaak samen gekocht met NIVEA MEN Fresh Active Deodorant Pump Spray, 75 ml

adidas Men 3-in-1 Douchegel After Sport, 250 ml € 3,29 (€ 13,16 / L)
NIVEA MEN Fresh Active Deodorant Pump Spray, 75 ml € 6,49 (€ 86,53 / L)
Totaalprijs: € 9,78
Beschrijving

De adidas 3-in-1 douchegel voor mannen After Sport is een praktische 3-in-1-reiniging voor lichaam, gezicht en haar, die speciaal is afgestemd op de behoeften na het sporten. De douchegel zorgt van top tot teen voor een schoon gevoel en laat een aangenaam gevoel op de huid achter.

Producthighlights in één oogopslag:

  • Veelzijdige 3-in-1-reiniging: Reinigt lichaam, gezicht en haar in één stap.
  • Na het sporten: Speciaal afgestemd op de behoeften na sportieve activiteiten.
  • Frisse geur: Overtuigt met een verkoelende en aromatische geur.
  • Eenvoudig in gebruik: De ergonomisch gevormde fles maakt eenvoudig doseren mogelijk.
  • Een schoon gevoel van top tot teen: Zorgt van top tot teen voor een schoon gevoel.

Art. nr.: MUE-99350152919
Inhoud: 250 ml
EAN: 3616303458881
Producentnummer: 99350152919
Merken: adidas
Juridische informatie
Fabrikant: Coty Beauty Germany GmbH, Berliner Allee 65, 64295, Darmstadt, Duitsland, www.coty.com

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor adidas Men 3-in-1 Douchegel After Sport