adidas Women Deodorant Spray Vibes Get Comfy All Over, 150 ml

Betrouwbare bescherming tegen geurtjes en een aangename geur

Nieuw!

€ 3,99

(€ 26,60 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 150 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op donderdag, 15. oktober

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Geschikt voor de gevoelige huid
  • Geurtonen van vanille & mandarijn
  • 48 uur bescherming tegen geurtjes

Vaak samen gekocht met adidas Women Douchegel Vibes Get Comfy, 250 ml

adidas Women Deodorant Spray Vibes Get Comfy All Over, 150 ml € 3,99 (€ 26,60 / L)
adidas Women Douchegel Vibes Get Comfy, 250 ml € 3,29 (€ 13,16 / L)
Totaalprijs: € 7,28
Beschrijving

De Women Deodorant Spray Vibes Get Comfy All Over van adidas is een Body Spray die betrouwbare bescherming tegen geurtjes biedt en geschikt is voor de gevoelige huid.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Langdurige werking: Biedt tot 48 uur bescherming.
  • Betrouwbare bescherming: Beschermt effectief tegen lichaamsgeur.
  • Aangename geur: Biedt subtiele geurtonen van vanille en mandarijn.
  • Zachte verzorging: Is ook geschikt voor de gevoelige huid.

Art. nr.: MUE-99350225904
Inhoud: 150 ml
EAN: 3616305924728
Producentnummer: 99350225904
Merken: adidas
Toepassing: Spray op de okselhuid vanaf een afstand van ongeveer 15 cm. Laat het volledig drogen voor contact met kleding. Niet gebruiken op geïrriteerde huid.
Juridische informatie
Fabrikant: Coty Beauty Germany GmbH, Berliner Allee 65, 64295, Darmstadt, Duitsland, www.coty.com

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor adidas Women Deodorant Spray Vibes Get Comfy All Over