adidas Women Deodorant Spray Vibes Happy Feels All Over, 150 ml

Betrouwbare geur bescherming en frisse geur

Nieuw!

€ 3,99

(€ 26,60 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 150 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op donderdag, 15. oktober

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor de gevoelige huid
  • Met jasmijn- & grapefruitgeur
  • 48 uur geurbescherming

Vaak samen gekocht met adidas Women Douchegel Vibes Get Comfy, 250 ml

adidas Women Deodorant Spray Vibes Happy Feels All Over, 150 ml € 3,99 (€ 26,60 / L)
adidas Women Douchegel Vibes Get Comfy, 250 ml € 3,29 (€ 13,16 / L)
Totaalprijs: € 7,28
Beschrijving

De Women Deodorant Spray Vibes Happy Feels All Over van adidas biedt betrouwbare geurbescherming en is geschikt voor de gevoelige huid. De geurcompositie verspreidt aangename noten van jasmijn en grapefruit.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Betrouwbare bescherming: Biedt effectieve geurbescherming.
  • Langdurige werking: Overtuigt met een werking tot wel 48 uur.
  • Fruitige bloemengeur: Ontwikkelt noten van jasmijn en grapefruit.
  • Voor de gevoelige huid: Is uitstekend geschikt voor de gevoelige huid.

Art. nr.: MUE-99350273963
Inhoud: 150 ml
EAN: 3616307109703
Producentnummer: 99350273963
Merken: adidas
Toepassing: Spray op de okselhuid vanaf een afstand van ongeveer 15 cm. Laat het volledig drogen voor contact met kleding. Niet gebruiken op geïrriteerde huid.
Juridische informatie
Fabrikant: Coty Beauty Germany GmbH, Berliner Allee 65, 64295, Darmstadt, Duitsland, www.coty.com

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor adidas Women Deodorant Spray Vibes Happy Feels All Over